captcha

Jūsų klausimas priimtas

Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės metinis pranešimas.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį,  birželio 4 d., 10 val. , Seime skaitys metinį pranešimą, kuriame apžvelgs padėtį Lietuvoje, šalies vidaus ir užsienio politiką. Šį pranešimą tiesiogiai transliuos LRT Televizija, transliaciją bus galima stebėti ir LRT.lt portale. Tai jau šeštasis šalies vadovės metinis pranešimas.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį, birželio 4 d., 10 val., Seime skaitys metinį pranešimą, kuriame apžvelgs padėtį Lietuvoje, šalies vidaus ir užsienio politiką. Šį pranešimą tiesiogiai transliuos LRT Televizija, transliaciją bus galima stebėti ir LRT.lt portale. Tai jau šeštasis šalies vadovės metinis pranešimas.

D. Grybauskaitė garsėja griežtu požiūriu ir tvirta nuomone. Svarbiausiais šių metų darbais ji laiko gynybos stiprinimą ir nacionalinio saugumo užtikrinimą, užsienio politiką – valstybės interesams apginti ir įtvirtinti, ekonominės pažangos ir socialinės gerovės užtikrinimą, kova su korupciją ir politinės sistemos skaidrinimą, teismų sistemos ir teisėsaugos institucijų veiklos tobulinimą, pilietinės visuomenės stiprinimą.

Per praėjusius metus prezidentė pateikė 14 įstatymų projektų, 7 įstatymus grąžino seimui svarstyti pakartotinai,pasirašė 597 įstatymus, paskyrė 20 naujų teisėjų ir 20 teisėjų į aukštesnės pakopos teismus, atleido 28 teisėjus (2 iš jų – už teisėjo vardo pažeminimą), priėmė 31 užsienio valstybių ir tarptautinių organizacijų vadovą, 26 kartus vyko į vizitus užsienio šalyse, davė 20 interviu Lietuvos žiniasklaidai, 34 – užsienio žiniasklaidai, globojo 30 visuomeninių renginių, atsakė į 4790 šalies gyventojų laiškus.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close