captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: vaikų gaminimo rekordininkai ir Elektrėnų valdininkų išdaigos

Nėra žmogaus – nėra problemos. Tokiu būdu Lazdijų rajone sprendžiamos socialinės bėdos. Negebėdama susitvarkyti su problemine šeima, gausi socialinių paslaugų specialistų armija pasiūlo kraustytis kitur. Iš pradžių atėmę keturis vaikus, Lazdijų rajono socialinių paslaugų centro darbuotojai patyliukais bandė iš rajono išvyti ir penktojo susilaukusią motiną.
Laidos vedėjas Daumantas Butkus.
Laidos vedėjas Daumantas Butkus.

Nėra žmogaus – nėra problemos. Tokiu būdu Lazdijų rajone sprendžiamos socialinės bėdos. Negebėdama susitvarkyti su problemine šeima, gausi socialinių paslaugų specialistų armija pasiūlo kraustytis kitur. Iš pradžių atėmę keturis vaikus, Lazdijų rajono socialinių paslaugų centro darbuotojai patyliukais bandė iš rajono išvyti ir penktojo susilaukusią motiną. Kodėl armija specialistų bejėgė prieš nesiblaivančius vaikų gamintojus? Specialus tyrimas – iš Lazdijų – vienos pirmaujančių savivaldybių Lietuvoje pagal socialinių išmokų skaičių.

Kita tema. Elektrėnų savivaldybės gyventoja valstybei skolinga daugiau nei 21 tūkst. eurų mokesčio. Už tai, jog jos kadaise paveldėta žemė, valdininkų sprendimu, atsidūrė „rekreacinėje zonoje“, t.y. tapo vertinga ir, aišku, brangi. Parduotų, tačiau į draudimų zoną įspraustos žemės pirkti niekas neskuba. Savo žemės įkaite paversta, iš pašalpų gyvenanti moteris šiandien neatsigina antstolių ir įtaria, jog padedant valdininkams jos žemė netrukus pusvelčiui atiteks kitiems.

Vedjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...