captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mano vaikystės simfonija“ (Min fynske barndom)

Pagal žymaus danų kompozitoriaus, smuikininko ir dirigento Karlo Augusto Nilseno autobiografinę knygą „Mano vaikystė “. Karlas Augustas Nilsenas, šiuolaikinės danų muzikos pradininkas, gimė nedideliame kaimelyje Fiuno saloje. Jo tėvas buvo dažytojas, bet mokėjo smuikuoti ir dažnai grieždavo kaimo šventėse.

Pagal žymaus danų kompozitoriaus, smuikininko ir dirigento Karlo Augusto Nilseno autobiografinę knygą „Mano vaikystė “.

Karlas Augustas Nilsenas, šiuolaikinės danų muzikos pradininkas, gimė nedideliame kaimelyje Fiuno saloje. Jo tėvas buvo dažytojas, bet mokėjo smuikuoti ir dažnai grieždavo kaimo šventėse. Aštuonerių Karlas Augustas taip pat pradėjo mokytis griežti smuiku ir jau bandė komponuoti savo pirmuosius muzikinius kūrinius. Išmokęs groti ir kitais instrumentais berniukas tapo visų kaimo pasilinksminimų muzikantu. Vėliau grojo kariniame pulke, kol tapo pasaulinio garso kompozitoriumi. Jis išgyveno nelaimingą meilę ir gal todėl daugelyje jo kūrinių skamba meilės tema.

Biografinė drama

Danija

1994

N-7

Režisierius: Erik Clausen

Vaidina: Morten Gundel, Anders Forchhammer, Nikolaj Lie Kaas, Stina Ekblad, Jesper Milsted, Leif Sylvester, Frits Helmuth, Jesper Christensen, Anna Eklund

 Min fynske barndom
(1994) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...