captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: kaip paaiškinti vaikui, kad neturi pinigų, nes gynei tėvynę?

Nuolatinė įtampa, konfliktai, užpuolimai – tamsioji taksi vairuotojų darbo pusė. Po vieno tokio atvejo, vairuotojas iš Kauno iki šiol gydosi žaizdas. Klientas talžė jį kumščiais, kando į ausį, pačiupo pinigus ir spruko. Vairuotojas išsikvietė pagalbą. Tačiau, kaip teigia jis, pareigūnai net nepasivargino ieškoti skriaudiko.

Nuolatinė įtampa, konfliktai, užpuolimai – tamsioji taksi vairuotojų darbo pusė. Po vieno tokio atvejo, vairuotojas iš Kauno iki šiol gydosi žaizdas. Klientas talžė jį kumščiais, kando į ausį, pačiupo pinigus ir spruko. Vairuotojas išsikvietė pagalbą. Tačiau, kaip teigia jis, pareigūnai net nepasivargino ieškoti skriaudiko. Ar rūpi policijai užpuolikų aukos, o gal tokios bylos nepatenka tarp tų „laimingųjų“, prioritetinių, pagal naują policijos tyrimų tvarką? Specialus tyrimas apie tai, kaip veikia selektyvus teisingumas.

Kita tema. Tarnystės kariuomenėje neverta keisti tėvyste. 14 metų atidavęs Lietuvos valstybės gynybai, Algirdo bataliono kapitonas šiandien nuo tėvynės yra priverstas ginti savo šeimą. Valstybė nenori mokėti vaiko auginimui skirtų pinigų. Tik dėl to, kad nusprendęs nelaukti pensijos kariuomenėje, tėtis susirado kitą darbą. Ar tokiu būdu Lietuvos kariuomenė siekia išlaikyti savo galią? Kaip paaiškinti vaikui, kad neturi pinigų, nes gynei tėvynę?

„Specialus  tyrimas“, gegužės 26 d., antradienį, 21.30 per LRT televiziją. Vedėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...