captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Naktinis ekspresas“. Ar turi kur skristi kino gervės?

Gegužės 30-ą dieną įvyks didžiausia Lietuvos kino šventė – „Sidabrinės gervės“ apdovanojimai, įteikiami geriausiems kino režisieriams, aktoriams, operatoriams, kitiems filmų kūrėjams ar net studentams. Filmų, sukuriamų per metus mūsų šalyje, skaičius pastaruoju metu labai išaugo (pernai sukurta ir kino salėse parodyta 50 filmų). Kalbama apie kino industrijos suklestėjimą.

Gegužės 30-ą dieną įvyks didžiausia Lietuvos kino šventė – „Sidabrinės gervės“ apdovanojimai, įteikiami geriausiems kino režisieriams, aktoriams, operatoriams,  kitiems filmų kūrėjams ar net studentams. Filmų, sukuriamų per metus mūsų šalyje, skaičius pastaruoju metu labai išaugo (pernai sukurta ir kino salėse parodyta 50 filmų). Kalbama apie kino industrijos suklestėjimą.

Tačiau ar kiekybinis šuolis rodo, kad kyla ir kino meninė kokybė, kad mūsų filmai įdomūs ne tik mums patiems? Pokalbis apie praėjusius kino metus, apie filmų derlių, apie kūrinių, pasiekusių ekraną, kokybę su „Sidabrinės gervės“ Atrankos vertinimo komisijos nariais režisiere ir pedagoge  Giedre Beinoriūte ir kino kritiku Gediminu Kukta.

 

Laidą veda Jolanta Kryževičienė.

„Naktinis ekspresas“ – gegužės 27-ą  d., trečiadienį, 21 val. per LRT Kultūrą.

Laida kartojama ketvirtadienį 12.15 val.

 

http://www.lrt.lt/mediateka/laidos/N/1896/naktinis_ekspresas

https://www.facebook.com/pages/Naktinis-ekspresas-TV-laida-LRT-Kult%C5%ABra/229286750563705

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...