captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Šuniui po uodega“ (Once Upon a Crime)

Dingsta numylėtinis taksas ir jo šeimininkas paskelbia laikraštyje, kad radusiam skirs penkių tūkstančių premiją. Pasimetusį šunelį randa pagyvenęs bedarbis aktorius Džulianas Petersas ir ką tik atleista iš darbo moteris Fibi.

Dingsta numylėtinis taksas ir jo šeimininkas paskelbia laikraštyje, kad radusiam skirs penkių tūkstančių premiją. Pasimetusį šunelį randa pagyvenęs bedarbis aktorius Džulianas Petersas ir ką tik atleista iš darbo moteris Fibi. Abiem reikia pinigų, abu yra sumanūs ir nepasitiki vienas kitu. Tačiau ryžtasi nugabenti taksą į jo gimtąjį Monte Karlą,o pakeliui sutinka daugybę gudruolių, kurie irgi norėtų pasipelnyti iš turtingo takso šeimininko. Netikėtai jų akyse šunelio šeimininkas nužudomas. Išsigandusi porelė priversta slėptis, mat tampa pagrindiniais įtariamaisiais. Toliau į šį painų pavojingų įvykių verpetą įsipainioja dar viena porelė bei azartiškas lošėjas. 

Kriminalinė komedija

Vokietija, JAV

1992

N-7

Režisierius: Eugene Levy

Vaidina: Joss Ackland, George Hamilton, Ornella Muti, James Belushi, Richard Lewis, Sean Young, Cybill Shepherd, John Candy, Giancarlo Giannini, Ann Way

 Once Upon a Crime...
(1992) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...