captcha

Jūsų klausimas priimtas

Istorinė drama Charleso Dickenso romano motyvais „Didieji lūkesčiai“ (Great Expectations)

Iš prieglaudos paimtas Pipas kenčia vargus bei įžeidinėjimus skurdžioje savo sesers ir jos geraširdžio sutuoktinio kalvio Džo Gardžerio šeimoje. Vieną dieną berniukas aplanko tėvų kapus. Čia likimas jį suveda su pabėgusiu iš kalėjimo nuteistuoju Magviču. Lemtingas susitikimas ir užsimezgusi draugystė iš pagrindų pakeis Pipo gyvenimą – nukankintas ir išbadėjęs Magvičas dosniai atsilygins jaunajam bičiuliui už nuoširdumą ir gerumą.

Vaidina: Jeremy Irvine, Ralph Fiennes, Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ewen Bremner, Jason Flemyng, David Walliams, Sally Hawkins, William Ellis 

Iš prieglaudos paimtas Pipas kenčia vargus bei įžeidinėjimus skurdžioje savo sesers ir jos geraširdžio sutuoktinio kalvio Džo Gardžerio šeimoje. Vieną dieną berniukas aplanko tėvų kapus. Čia likimas jį suveda su pabėgusiu iš kalėjimo nuteistuoju Magviču. Lemtingas susitikimas ir užsimezgusi draugystė iš pagrindų pakeis Pipo gyvenimą – nukankintas ir išbadėjęs Magvičas dosniai atsilygins jaunajam bičiuliui už nuoširdumą ir gerumą. Bet tikrasis Pipo išsilavinimas gyvenimo universitete prasideda keistos ir ekscentriškos panelės Havišam namuose. Rūmus primenančiuse namuose jis gauna užduotį žaisti su įvaikinta dukterėčia Estela ir tenkinti ne pagal amžių subrendusios mergaitės įgeidžius. Bėgant metams kerintis žaidimų draugės grožis pažadina tyriausius jausmus. Pipas įsimyli gražuolę Estelą,bet nepuoselėja lūkesčių kurti laimingą ateitį su nemokančia mylėti mergina. Didesnę viltį užkariauti nepasiekiamos mylimosios širdį atgaivina nepažįstamas mecenatas, kuris anonimiškai pasisiūlo sumokėti už Pipo mokslus ir prabangų pragyvenimą Londone. Skurdžioje aplinkoje užaugęs našlaitis staiga patenka tarp aukštuomenės džentelmenų. Sostinėje Pipas sutinka ir ištikimų draugų, ir bloga linkinčių kenkėjų, bet tarp džiaugsmų, atradimų ir negandų nepamiršta aistringiausios gyvenimo meilės Estelai, kurios šalta širdis dažnai būna užimta kitų konkurentų.

Toronto kino festivalyje debiutavusio filmo premjera sutapo su britų klasiko Charleso Dickenso 200 metų sukaktimi.

 Great Expectations
(2012) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...