captcha

Jūsų klausimas priimtas

Premjera. „Tanbachas – vieno kaimo likimas“. 1 dalis

Filmas yra tarsi populiaraus mini serialo „Mūsų motinos, mūsų tėvai“ tęsinys. Miodlaroito kaimelis, esantis 20 kilometrų nuo Berlyno, vadinamas „mažuoju Berlynu“. Kaip ir sostinė, jis keturis dešimtmečius buvo padalytas į dvi dalis. Šia Bavarijos ir Tiuringijos pasienio vietove teka nedidelis upelis Tanbachas, kuris ilgus metus iš abiejų pusių buvo saugomas kariuomenės. Netrukus čia iškilo tvora ir buvę kaimynai jau nebegalėjo net pasilabinti.

Filmas yra tarsi populiaraus mini serialo „Mūsų motinos, mūsų tėvai“ tęsinys. Miodlaroito kaimelis, esantis 20 kilometrų nuo Berlyno, vadinamas „mažuoju Berlynu“. Kaip ir sostinė, jis keturis dešimtmečius buvo padalytas į dvi dalis. Šia Bavarijos ir Tiuringijos pasienio vietove teka nedidelis upelis Tanbachas, kuris ilgus metus iš abiejų pusių buvo saugomas kariuomenės. Netrukus čia iškilo tvora ir buvę kaimynai jau nebegalėjo net pasilabinti. Griuvus didžiajai Berlyno sienai, netrukus buvo nugriauta ir mažojo kaimelio tvora. Paliktas nedidelis plotelis tapo turistų lankoma vieta, o 1994-aisiais čia įkurtas muziejus.

Mini serialas pasakoja trijų giminystės ryšiais susisaisčiusių kaimelio šeimų likimus. Iš pradžių Tanbachas tampa amerikiečių okupacijos zona, paskui sovietų, o 1946-ųjų vasarą du galiūnai ją pasidalija. Gyventojai turi išspręsti dilemą – kaip tokioms aplinkybėms privertus gyventi dviejose skirtingose Vokietijose. Vieni jų pasirenka vieną, kiti kitą pusę, treti bando laviruoti, taikytis prie kiekvienos valdžios ir gauti iš to naudos. Čia pasirodys ir keletas personažų  iš ankstesnio serialo; sužinosime apie jų gyvenimą pokario metais.

 2015

Vokietija

N-14

Režisierius: Alexander Dierbach

Vaidina: Heiner Lauterbach, Martina Gedeck, Senta Auth, Jonathan Berlin, Florian Brückner, Henriette Confurius, Maria-Victoria Dragus, Natalia Wörner, Nadja Uhl

 Tannbach
(2015) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...