captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: D. Michelevičiūtė prisipažįsta gavusi svajonių darbą

Aktorės Dalios Michelevičiutės interviu teko laukti ilgokai. Ir dėl to laukimo aktorės lūpomis tikrai nekalbėjo puikybė. Vertinanti tikrą dramą, poeziją ir vaidybą rimtame kine, Dalia nestokoja darbo ir siūlymų. Ir būtent dėl to su laiku jai –striuka.  „Kol nesulaukiau bilietų rezervacijos, nepatikėjau, kad taip gali būti. Kad niekas tavęs neužtartų, kad eidamas tik savo jėgomis, gauni svajonių darbą“, – sako Dalia, vykusi į Lilehamerio miestelį nudėti pagrindinio norvegų serialo herojaus – mafijozo.
Aktorė Dalia Michelevičiutė.
Aktorė Dalia Michelevičiutė.

Aktorės Dalios Michelevičiutės interviu teko laukti ilgokai. Ir dėl to laukimo aktorės lūpomis tikrai nekalbėjo puikybė. Vertinanti tikrą dramą, poeziją ir vaidybą rimtame kine, Dalia nestokoja darbo ir siūlymų. Ir būtent dėl to su laiku jai – striuka.  „Kol nesulaukiau bilietų rezervacijos, nepatikėjau, kad taip gali būti. Kad niekas tavęs neužtartų, kad eidamas tik savo jėgomis, gauni svajonių darbą“, – sako Dalia, vykusi į Lilehamerio miestelį nudėti pagrindinio norvegų serialo herojaus – mafijozo. Būtent ten jai teko galimybė išmėginti savo sugebėjimus su legendinio serialo „Sopranai“ žvaigžde Stevenu Van Zandtu. „Oi, aš galvojau, kad čia koks nors kalėdinis pokštas, bet tą agentūrą gerai žinau, jinai yra mano kaimynystėj Šaltinių gatvėj. Ir nuėjau į bandymus, buvo daug mano amžiaus grupės aktorių, kurios irgi bandėsi į tą vaidmenį. Ir buvo keletas tokių turų. Labai apsidžiaugiau, kai vis dėlto mane patvirtino. Tuomet iš tikrųjų pradėjau domėtis, kas yra tas „Lilehameris“, nes, tiesą sakant, nesu tas žmogus, kuris daug laiko praleidžia prie televizoriaus, o dabar jau kelinti metai gyvenu atsisakiusi televizijos apskritai“, – nuostabos neslepia Dalia, pripažįstanti, jog net  Norvegijoje žmonės stodavo žiūrėti, kaip buvo filmuojamas serialas ir kaip aktoriai nuogi lakstė per minus 20 laipsnių šaltį.

Kita tema – kelionė į itin religingą šalį. Ir joje bandome Jeruzalės turgų. Kiek laiko galioja chalva? O kokius pyragaičius labiausiai mėgsta Jeruzalės gyventojai? Kada galima derėtis, o kada net neverta bandyti? Klaidžiodamas po rytų turgaus platybes, gali prarasti ir galvą. Tačiau Izraelio turgūs – ne tik maistas, kvapai ar prekės. Itin madingu ir bohemišku laikomas Jaffos senamiestis, kurio atgimimas taip pat prasidėjo nuo turgaus. Tokie rajonai šiandien traukia menininkus ir išskirtinius amatininkus, ir tuomet čia nelieka kalbų apie politiką ar religinius skirtumus, karaliauja tik išskirtiniai skoniai.

Gražuolė Gabrielė Martirosianaitė pirmą kartą į spaudos puslapius pateko prieš septynerius metus. „Tada visi ėmė mokytis tarti mano sunkią pavardę“, – sako Gabrielė. Buvusi 2008 metų Mis Lietuva, modelis, radijo ir televizijos laidų vedėja prisipažįsta, jog pasimurkdyti su delfinais ir vesti laidą apie juos buvo tikras iššūkis ir didelė dovana. „Kai kai pradėjom filmuoti pirmą laidą, nuo pat pradžios stovėjau gana tvirtai, žinojau, ką daryti, kur turiu stovėti, ką pasakyti. Leidi sau improvizuoti, bet žinai, ko iš tavęs tikisi laidos dalyviai, projekto rengėjai, tikisi, kad tu juos galų gale apkabinsi, viskas bus gerai. Bet tai yra tik pradžia, mokytis turiu dar, sakyčiau, tūkstantį metų, nes iki tobulybes ir profesionalumo dar yra toli“, – apie darbą projekte „Delfinai ir žvaigždės kalba buvęs modelis. Ir tik atrodo, jog Gabrielei sekasi viskas ko, ji tik imasi. „Nenoriu turėti tik gražuolės titulo ir tikrai nesvarbu, kad kažkada vienai minutei man ant galvos buvo uždėta karūna. Aš noriu daugiau“, – prisipažįsta Gabrielė ir atvirai pasakoja apie savo gyvenimo būdą.

„Stilius“ gegužės 9d., 19.30 val., per LRT TV. Vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...