captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Auksinis protas": A. Tapinas pažadėjo koreguoti kelionės aplink pasaulį maršutą

Trečiojo „Auksinio proto” finalo dalyviai – kaip pasakoje apie žveją ir auksinę žuvelę – kuo toliau, tuo daugiau visko nori. Jei laimėtų superfinalą ir kelionę aplink pasaulį, visi svajoja, kad į kelionės maršrutą būtinai būtų įtraukta jų svajonių šalis.

Trečiojo „Auksinio proto” finalo dalyviai – kaip pasakoje apie žveją ir auksinę žuvelę – kuo toliau, tuo daugiau visko nori. Jei laimėtų superfinalą ir kelionę aplink pasaulį, visi svajoja, kad į kelionės maršrutą būtinai būtų įtraukta jų svajonių šalis.

Be populiariausių tarp „Auksinio proto” finalininkų svajonių šalių – Australijos ir Naujosios Zelandijos, trečiojo finalo dalyviai pageidautų nuvykti į Galapagų salas ir Laosą. Tiesa, vienas finalininkas – Tomas Josas, svajojęs nuvažiuoti į Šiaurės Korėją, susirgo ir finaliniame žaidime nedalyvavo. Vietoj jo į finalą buvo pakviesta viena iš daugiausiai taškų žaidime pelniusi Justė Adakauskaitė.

Nuolat besišypsanti ir gera nuotaika visus dalyvius užkrečianti 22 metų politikos mokslų magistrantė svajoja nuskristi į Niujorką. Jai pritaria ir 34 metų IT vadovas – verslo sistemų specialistas Jonas Mikalkėnas.

Anglų kalbos mokytoją iš Prienų rajono Jurgitą Jaruševičienę „Auksinio proto” vedėjas Arūnas Valinskas pavadino atkakliausia visų laikų visų intelektinių žaidimų dalyve. Pasirodo, kad vieną superprizą – kelionę laimėjusi Jurgita tol delsė išvažiuoti, kol prizą įsteigusi kompanija bankrutavo...

„Ką padarysi, mes dėl to nekalti, bet bandykite dar kartą – gal dabar pasiseks apskristi aplink pasaulį?” – juokėsi Arūnas Valinskas. Tačiau jei Jurgita laimėtų superfinalinę kovą, Arūnui Valinskui ir Andriui Tapinui tektų rimtai koreguoti kelionės maršrutą, nes Jurgita svajoja nuskristi į Galapagų salas. Tačiau iki superfinalo dar yra šiek tiek laiko, o Jurgita šiuo metu skaito Sam Christer knygą „Stounhendžo palikimas”, tad gal maršrutas suktų tik per Britų salas?

Pasukti maršutą link svajonių šalies – Laoso – Andrius Tapinas pažadėjo ir dar vienam vienam iš trečiojo finalo dalyvių – 29 metų IT konsultantui Žygimantui Striokui. Kodėl jis rinktųsi Laosą, išgirsime trečiadienį žaidime „Auksinis protas”.

Paslaptingasis finalininkas, Nebraskos valstijos Linkolno miesto garbės pilietis – 34 metų VU dėstytojas Laurynas Jonavičius svajoja apie Naująją Zelandiją.

„Seniai seniai viename televizijos žaidime esu laimėjęs kelionę į Mikolaikų vandens atrakcionų parką”, – juokėsi Laurynas Jonavičius.

36 metų transporto pardavimų vadovas Edvard Ostrouch aplankytų ir Naująją Zelandiją, ir Australiją.

Kol nėra laimėtojo, kelionės maršrutas dėliojamas pagal „Auksinio proto” vedėjų Andriaus Tapino ir Arūno Valinsko užmojus. Tačiau pažadas yra pažadas – jei davei žodį, jį reikia tesėti. Kur link pasuks „Auksinio proto” kelionės aplink pasaulį maršrutas ir kas laimės trečiąjį finalą?

Kaip visuomet – atkakli ir įtempta kova, netikėtumai ir nuotaikingai užkrečiama Justės šypsena – trečiadienį 21.30 val. „Auksiniame prote” per LRT televiziją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close