captcha

Jūsų klausimas priimtas

Istorinė drama „Vagnerių klanas“ (Der Wagner Clan. Eine Familiengeschichte)

Miršta Richardas Vagneris. Jo genialūs kūriniai tampa neįkainojami, o jo talento paveldėtojai įgauna privilegijų. Prasideda jo žmonos Kozimos valdymo laikas. Žmona, vadybininkė, geležinė ledi, kuri puikiai žino, kad jos vyro talentas turi toliau gyvuoti ir klestėti.

Miršta Richardas Vagneris. Jo genialūs kūriniai tampa neįkainojami, o jo talento paveldėtojai įgauna privilegijų. Prasideda jo žmonos Kozimos valdymo laikas. Žmona, vadybininkė, geležinė ledi, kuri puikiai žino, kad jos vyro talentas turi toliau gyvuoti ir klestėti. Savo vaikų Izoldos, Zygfrydo ir Evos ji reikalauja siekti didelių tikslų ir paaukoti savo gyvenimą didžiojo kompozitoriaus garbei. Talentinga Izolda pirmoji susiduria su valdinga motina. Baimindamasi dėl savo  šeimos likimo Kozima svarsto, kas po Vagnerio mirties turėtų vadovauti  Bairoito festivaliui. Ji įsitikinusi, kad Vagnerio legenda klestės, jei jis liks šeimos rankose. Bet sūnus nesidomi tėvo reikalais. Izolda su savo vyru dirigentu taip pat  patenka Kozimos nemalonėn. Jauniausiosios dukters Evos gerbėjas, klastingas minios manipuliatorius ir demagogas Hiustonas Čemberlenas sudaro grėsmingas ryšį su Kozima ir suartėja su vis didesnę galią įgaunančiais naciais, ir Richardas Vagneris tampa labiausiai garbinamu Trečiojo reicho  kompozitoriumi.

Istorinė drama

Vokietija

2013

N-7

Režisierė: Christiane Balthasar

Vaidina: Iris Berben, Heino Ferch, Justus von Dohnányi, Petra Schmidt-Schaller, Lars Eidinger, Eva Löbau, Felix Klare, Vladimir Burlakov, Friederike Becht

 Der Clan - Die Geschichte der Familie Wagner
(2013) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...