captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas": meilūs kalinio žodžiai už tūkstančius litų

„Ar gali pati nusivalyti užpakalį? Ar gali parodyti špygą?“ – tokių klausimų iš Jonavos medikų sulaukė jonavietė Daiva Stančiauskienė. Po patirto insulto, ji viena negali nueiti iki parduotuvės, po namus vaikšto pasilaikydama už sienų. Skųstųsi, bet jonavietė negali rašyti, nes jos dešinė ranka – paralyžiuota.  
Laidos vedėjas Daumantas Butkus.
Laidos vedėjas Daumantas Butkus.

„Ar gali pati nusivalyti užpakalį? Ar gali parodyti špygą?“ – tokių klausimų iš Jonavos medikų sulaukė jonavietė Daiva Stančiauskienė. Po patirto insulto, ji viena negali nueiti iki parduotuvės, po namus vaikšto pasilaikydama už sienų. Skųstųsi, bet jonavietė negali rašyti, nes jos dešinė ranka – paralyžiuota. Tačiau neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba moterį pripažino darbinga, atėmė iki šiol turėtą galimybę  gauti slaugos išmoką ir patarė apsilankyti... darbo biržoje.

Kita tema. Vieniša trijų vaikų mama ieškojo meilės internete ir pateko į gudraus kalinio rankas. Vyras žadėjo tikrą rojų žemėje! Kad viskas pavyktų, prašė finansinės paramos. Esą tuomet anksčiau išeis iš kalėjimo, prisistatys su pinigais ir rimtais ketinimais kurti gražią šeimą. Kalinys pinigus gavo ir pažadus kaip mat pamiršo. Moteris liko be meilės, užtat su... antstolių dėmesiu.

„Specialus tyrimas“ – balandžio 28 d., antradienį, 21.30 per LRT televiziją. Vedėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...