captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Teisė žinoti“: kodėl tradicines vertybes deklaruojančių politikų sprendimai atsisuka prieš vaikų saugumą?

Seimas atmetė draudimą seksualiniams nusikaltėliams dirbti su vaikais. Projektu buvo siekta uždrausti jiems dirbti įstaigose, kurios moko, gydo ar kitaip rūpinasi vaikais, taip pat savanoriauti vaikų organizacijose  
Laidos vedėja Rita Miliūtė.
Laidos vedėja Rita Miliūtė.

Seimas atmetė draudimą seksualiniams nusikaltėliams dirbti su vaikais. Projektu buvo siekta uždrausti jiems dirbti įstaigose, kurios moko, gydo ar kitaip rūpinasi vaikais, taip pat savanoriauti vaikų organizacijose. Projektas buvo suderintas su šešiomis ministerijomis, tačiau jo priešininkai teigė, kad taip paslapčia propaguojama genderizmo skatinimo progama. Projektas atmestas, seksualiniams nusikaltėliams dirbti su vaikais neuždrausta. Ką apie tai sako su nukentėjusiais vaikais dirbantys psichologai ir suaugusiųjų polinkius nusikalsti tyrinėjantys specialistai? Kodėl tradicines vertybes deklaruojančių politikų sprendimai atsisuka prieš vaikų saugumą?

Laidoje „Teisė žinoti” dalyvauja Rimantas Jonas Dagys, Seimo TS/LKD frakcijos narys, Algirdas Šešelgis, Socialinės apsaugos ir darbo viceministras, dr. Sigita Lesinskienė, VU Medicinos fakulteto Psichiatrijos klinikos Vaikų psichiatrijos ir socialinės pediatrijos centro docentė, dr. Laura Ustinavičiūtė, MRUNI lektorė. Šiandien, 21:30 per Lietuvos televiziją. Vedėja Rita Miliūtė.
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...