captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: kaip ruošiami Lietuvos pilotai – ar tarp jų nėra linkusių žudytis ir... žudyti?

Neseniai Lietuva stebėjo televizijos žvaigždės Jono Radzevičiaus atgailą dėl mirtimi pasibaigusios avarijos. Jam pavyko išvengti kalėjimo. Vilnietė Jevgenija būdama girtut girtutėlė perėjoje partrenkė jauną merginą. It kėglių takeliu per perėją pralėkusi vairuotoja spruko net nesustojusi.  

Neseniai Lietuva stebėjo televizijos žvaigždės Jono Radzevičiaus atgailą dėl mirtimi pasibaigusios avarijos. Jam pavyko išvengti kalėjimo. Vilnietė Jevgenija būdama girtut girtutėlė perėjoje partrenkė jauną merginą. It kėglių takeliu per perėją pralėkusi vairuotoja spruko net nesustojusi. Jauna mergina iki šiol kovoja dėl gyvybės, o ponia Jevgenija maldauja atleidimo. Tiesa, jau gerokai po avarijos ir tik teismo salėje. Ar šios moters ašaros tokios pat tikros? O gal tai nauja gynybinė taktika siekiant nepakliūti už grotų? 

Kita tema. Pasaulį sukrėtusi vokiečių oro bendrovės „Germanwings“ katastrofa pažėrė daugybę klausimų: ar kelionės lėktuvu ir toliau bus laikomos pačiomis saugiausiomis? Kokių žmonių rankose atsiduria ne tik dešimtys tonų metalo, bet ir šimtai gyvybių? „Specialus tyrimas“ – apie tai, kaip ruošiami Lietuvos pilotai ir ar tarp jų nėra linkusių žudytis ir... žudyti?

„Specialus tyrimas" – antradienį, 21.30 per LRT televiziją. Vedėjas Daumantas Butkus.  V

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...