captcha

Jūsų klausimas priimtas

Premjera. Dokumentinis filmas „Viskas liepsnoja“ (All Things Ablaze). Ukraina

Šis filmas ne apie revoliuciją, kuri  2013– 2014 metų žiemą pakeitė visą Ukrainą. Tai daugiau bandymas suprasti, kodėl tokie maištai ir protestai baigiasi kraujo praliejimu. Kilnūs laisvės siekiai susiduria su tamsiomis represyviomis valdžios jėgomis. Vėliau po nuostabos ir chaoso žmonių pyktį keičia įniršis.  

Šis filmas ne apie revoliuciją, kuri  2013– 2014 metų žiemą pakeitė visą Ukrainą. Tai daugiau bandymas suprasti, kodėl tokie maištai ir protestai baigiasi kraujo praliejimu. Kilnūs laisvės siekiai susiduria su tamsiomis represyviomis valdžios jėgomis. Vėliau po nuostabos ir chaoso žmonių pyktį keičia įniršis. Po pirmųjų aukų iš abiejų pusių, nepaisant to, kad iš pirmo žvilgsnio viskas atrodo balta ir juoda, kovos epicentre ribos tarp gėrio ir blogio nusitrina. Ir viskas ima liepsnoti...

Tarptautiniame Leipcigo dokumentinių filmų festivalyje ši juosta pelnė specialų prizą. „Kameros lydėjo žmones aikštėje ilgus mėnesius. Abiejose pusėse. Filmas įtikinamas, nuoseklus ir visada įvykių centre. Šalia protagonistų. Sunkus ir  visiškai be dirbtinumo filmas,“ – rašė festivalio žiuri savo pareiškime. 

Dokumentinis filmas

Ukraina

2014

Režisieriai: Oleksandr Tečinskij, Oleksij Solodunov, Dmitro Stojikov 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...