captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“. M. Linkytė: gaila, kad su sėkme pažiro pavydo, kritikos bei apkalbų

Jau visai nedaug laiko lieka iki „Eurovizijos“ konkurso Vienoje, ir Lietuvos atstovė konkurse, viena iš dueto Monika Linkyte neslepia jaudulio.„Tikrai ilgai negalėjau patikėjau savo pergale“, – sako dainininkė, sulaukusi didelio džiaugsmo ir iššūkio, kuriais dalijasi su kolega Vaidu Baumila.   
Monika Linkytė.
Monika Linkytė.

Jau visai nedaug laiko lieka iki „Eurovizijos“ konkurso Vienoje, ir Lietuvos atstovė konkurse, viena iš dueto Monika Linkyte neslepia jaudulio.„Tikrai ilgai negalėjau patikėjau savo pergale“, – sako dainininkė, sulaukusi didelio džiaugsmo ir iššūkio, kuriais dalijasi su kolega Vaidu Baumila. Trečias kartas nemelavo, galima ir taip sakyti apie Monikos atvejį. „Galbūt per jauna pradėjau dalyvauti „Eurovizijos“ atrankose ir sakiau tai ne kartą, nes pradžioje tikrai neturėjau tikslo laimėti, tas noras atsirado vėliau, po kelių bandymų, kai pradėjau galvoti, jog gal ir galėčiau atstovauti Lietuvai“, – vis mažiau kuklinasi dainininkė. Ir pati ji neslepia dėl pergalės nacionalinėje atrankoje patyrusi įvairiausių emocijų. Gaila, kad su sėkme pažiro pavydo, kritikos bei apkalbų. „Kai nesi su tuo susidūręs, būna tikrai sunku, ypač dėl įvairiausių kalbų. Gyvenime esu gana jautri, ir pergalės kaina man buvo labai sunkus momentas, nesupratau, kodėl jie apie mane negražiai šneka, jų net nepažįstu asmeniškai ir jie manęs nepažįsta, bet lenda į asmeniškumus. O tu sėdi ir galvoji, kodėl?“, – atvirai pasakoja Monika. Kokių emocijų jai teko patirti, kas ją labiausiai skaudino ir vis dėlto kokie santykiai užsimezgė su partneriu Vaidu Baumila? Tai sudėtinga tema, ypač kai aplink ją kuriamos legendos, paslaptingai atsako Monika, laikoma ne naujoke muzikos pasaulyje. Dalyvavo ji ne viename  muzikos konkurse, festivalyje, filmavosi televizijos projektuose. Tačiau, net ir sėkmių bei pergalių skatinama mergina,  šiandien savo gyvenimo sieti vien su muzika dar nedrįsta. Universitete teisę studijuojanti Monika rimtai žvelgia į mokslą ir pamąstymus apie lemtingus ateities planus kol kas nukelia. „Dar nenoriu garsiai apsispręsti dėl ateities, bet sakyti, jog mokausi tam, kad tik gaučiau diplomą, negalima. Man labai patinka mano studijos. Kol kas dainavimas ima viršų, jeigu viskas seksis gerai, galbūt, tai ir bus mano kelias“, – dvejones atskleidžia nacionalinės „Eurovizijos“ nugalėtoja.  Atviras ir draugiškas Monikos bendravimas nuginkluoja ir telieka Monikos klausyti ne tik dainuojančios, bet ir atvirai rėžiančios apie skaudžius dalykus.

Rasa Aškinytė dažnai sulaukia nuostabos – kas ji tokia? Iš kur atsirado? Panaši sumaištis kilo sužinojus, kad Rasos romanas „Žmogus, kuriam nieko nereikėjo“ tapo geriausia 2014 metų knyga. Sutrikimą sustiprino faktas, kad romanas nepasiekė net knygynų, tiesiog išgaravo Knygų mugėje. O štai pati autorė – istorikė, filosofė sako, numananti savo kūrinio sėkmės priežastį. „Žmonės pasiilgo būti netobuli, jiems atsibodo vartojimo kultas“, – kalba Rasa ir tikina, jog pavargome ne tik nuo begalinio vartojimo, bet ir išsiilgome nuoširdumo. Tad ar tikrai būna žmonių, kuriems nieko nereikia? Ir kodėl Rasos Aškinytės nemėgsta stereotipai.

Energinga kaip vijurkas, uždeganti tikėjimu, jog gyvenimas yra gražus. Taip apie stilistę Agnę Gilytę pasakytų kiekvienas, su ja susidūręs.  Netipiška lietuvaitė, pietietiško temperamento kupina moteris ir elgiasi kitaip. Profesionali stilistė, išgarsėjusi kritiškai iškraustanti žmonių spintas ir padaranti viską, kad vėl jose neįsikurtų krūva šlamšto. Ji kuria įvaizdžius, puošia scenos ir televizijos žvaigždes ir tiesiog mėgaujasi tuo, ką daro kasdien. Kaip filologė tapo stiliaus eksperte? Ką daryti neturint įgimto stiliaus jausmo? Ir kas slepiasi už netinkamų suknelių krūvos? Klausimai, į kuriuos laidoje atsakys žinoma stilistė.

„Stilius“ su Violeta Baubliene – balandžio 18d., 19.30 val., per LRT televiziją.. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...