captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: kodėl kiauliena dvokia šlapimu?

Pasitaiko, kai nusipirkus kiaulienos paaiškėja, kad tai tik prasta kuilio mėsa. Tuomet vietoj gardaus mėsytės aromato pasklinda nemalonus šlapimo kvapas. Pagal veterinarijos reikalavimus tokią mėsą draudžiama parduoti, ją privalu sunaikinti. Ir ji naikinama... Turgavietėse.  

Pasitaiko, kai nusipirkus kiaulienos paaiškėja, kad tai tik prasta kuilio mėsa. Tuomet vietoj gardaus mėsytės aromato pasklinda nemalonus šlapimo kvapas. Pagal veterinarijos reikalavimus tokią mėsą draudžiama parduoti, ją privalu sunaikinti. Ir ji naikinama... Turgavietėse. Ne vienam pirkėjui  dėl šlapimo kvapo didelį gabalą mėsos teko išmesti į šiukšlių dėžę. Specialus tyrimas – apie šviežios mėsos paieškas ir prekeivių gudrybes su jūsų skrandžiais. 

Kita tema. Tam, kad skrandis būtų laimingas – ne mažiau svarbu maistą tinkamai ir sveikai paruošti. Kaunietė Rita  rūpinasi savo sveikata ir tam negaili pinigų. Ji įsigijo brangią keptuvę. Tačiau džiaugėsi ja neilgai. Bandydama grąžinti pirkinį ir atgauti pinigus, moteris iš pardavėjų teigia sulaukusi pašaipaus atsakymo – koks skirtumas, nuo kokios keptuvės vėžio susilauksi? Specialus tyrimas – apie pigius brangių daiktų pardavėjų triukus.

„Specialus tyrimas“ – balandžio 14 d., antradienį, 21.30 per LRT televiziją. Vedėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...