captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Delfinai ir žvaigždės“: projektą paliko Ingrida Kazlauskaitė

„Noriu pasveikinti Ingridą, esu nustebęs – ji pas mus atėjo vėliausiai ir padarė didžiulę pažangą. Šiandien tiesiog džiaugiausi į tave žiūrėdamas, ačiū!” – taip komisijos pirmininkas Vytenis Pauliukaitis įvertino atlikėjos Ingridos Kazlauskaitės pasirodymą projekte „Delfinai ir žvaigždės“.
Ingrida Kazlauskaitė. Eglės Sabaliauskaitės nuotr.
Ingrida Kazlauskaitė. Eglės Sabaliauskaitės nuotr.

„Noriu pasveikinti Ingridą, esu nustebęs – ji pas mus atėjo vėliausiai ir padarė didžiulę pažangą. Šiandien tiesiog džiaugiausi į tave žiūrėdamas, ačiū!” – taip komisijos pirmininkas Vytenis Pauliukaitis įvertino atlikėjos Ingridos Kazlauskaitės pasirodymą projekte „Delfinai ir žvaigždės“. Vis dėlto, nepaisant puikių jo atsiliepimų, penktadienio vakarą LRT televizijos eteryje  prie projekto vėliausiai prisijungusi mergina su juo turėjo atsisveikinti – tai paaiškėjo susumavus komisijos ir Klaipėdos delfinariumo žiūrovų balsus.

Nors mergina susibičiuliavo tiek su delfinais, tiek su kitais projekto dalyviais, intuicija I. Kazlauskaitei sufleravo įvairius scenarijus. „Iš tikrųjų esu realistė – dalyviai visi yra labai stiprūs, kiekvienas čia atiduoda visą savo širdį. Aš tiesiog mėgavausi kiekviena akimirka. Žinoma, būtų labai skaudu ir liūdna, jei tektų atsisveikinti, bet visus variantus esu priėmusi ir jiems pasiruošusi“, – su šypsena atsakė ji Marijui Žiedui, bandžiusiam iškvosti apie tikrąjį nusiteikimą paskutiniojo pasirodymo metu.

I. Kazlauskaitė spinduliavo ypatingą džiaugsmą dalyvaudama projekte bei turėdama galimybę pažinti delfinus iš arčiau. Mergina ne kartą yra vadinusi juos likimo dovana ir gyvenimo stebuklu, laiminga buvo ir jos mama Liveta Kazlauskienė, sakydama, kad projekto metu dukra tapo ramesnė, pavyko užglaistyti moterų santykiuose atsiradusią krizę.

Projektas sparčiai artėja prie kulminacijos – jau šį penktadienį 18.45 LRT televizijos žiūrovai sužinos, kurie trys dalyviai patenka į finalą, o pagrindinis nugalėtojas ir jam atiteksiantis prizas paaiškės jau kitą savaitę.  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close