captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: septyneri metai kaimyno kurstomame pragare

Septyneri metai beprotiškos įtampos savo pačios namuose. Tiek laiko kenčia netoli Jonavos gyvenanti moteris. Keistuolis kaimynas jos gyvenimą pavertė pragaru: pila šmeižikiškus raštus jos darbdaviams, vadina kapų niokotoja ir lengvo elgesio moterimi.   

Septyneri metai beprotiškos įtampos savo pačios namuose. Tiek laiko kenčia netoli Jonavos gyvenanti moteris. Keistuolis kaimynas jos gyvenimą pavertė pragaru: pila šmeižikiškus raštus jos darbdaviams, vadina kapų niokotoja ir lengvo elgesio moterimi. Negana to, anot moters, purvus pila ne tik raštu – jos išpuoselėtą sklypą nuolat paverčia išviete. Beprotiško kaimynų karo įkaitais tapo ir vietos policija, ir seniūnija. Specialus tyrimas – apie tai, ar verta duoti kelią... žmogui, kuris pats nežino, ką daro?

Kita tema. Sakoma, jog sriuba – ne tik paprasčiausias patiekalas, bet ir pigiausia sveikatos išsaugojimo priemonė. Ką bendro turi greito paruošimo, užpilamos sriubos su tomis, kurios paruoštos su meile ir garuoja ant stalų? Tik tiek, kad yra skystos ir karštos. Medikai kalba atvirai: sausos sriubos palieka su kiaurais skrandžiais ir bėdomis visam gyvenimui. Tuo metu parduotuvių lentynos tiesiog lūžta nuo jų įvairovės. Kuo skiriasi pigiausios nuo brangiausių, ir ar atskirs jas ištikimiausi tokių sriubų valgytojai? „Specialaus tyrimo“ eksperimentas.

„Specialus tyrimas“ – balandžio 7 d., antradienį, 21.30 per LRT televiziją. Vedėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...