captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Dainų daina“: netikėti sugrįžimai – Geltona ir „Naujieji lietuviai“

„Dainų daina“ kiekvieną šeštadienį nuo 21 valandos prie televizijos ekranų kviečia lietuviškos muzikos mylėtojus. Į projektą įsitraukia vis daugiau seniai ekranuose matytų veidų. Po ilgos muzikinės pertraukos vėl į sceną sugrįžta Edilija, anksčiau žinoma Geltonos slapyvardžiu.  
Vedėjai Beata Tiškevič ir Arūnas Valinskas.
Vedėjai Beata Tiškevič ir Arūnas Valinskas.

„Dainų daina“ kiekvieną šeštadienį nuo 21 valandos prie televizijos ekranų kviečia lietuviškos muzikos mylėtojus. Į projektą įsitraukia vis daugiau seniai ekranuose matytų veidų. Po ilgos muzikinės pertraukos vėl į sceną sugrįžta Edilija, anksčiau žinoma Geltonos slapyvardžiu. Įkalbėti vėl uždainuoti Ediliją buvo sunku...

Pasak atlikėjos, ji jau daug metų nedainavo profesionalioje scenoje. Apie grįžimą net negalvojo. Tačiau išgirdusi, jog dainuos kompozitoriaus Deivydo Zvonkaus dainą apie jos gimtąjį miestą Klaipėdą, Edilija nusileido. Kartu su ja šią dainą atliks klaipėdiečiai Violeta ir Vilius Tarasovai bei Edgaras Lubys.

Dar viena staigmena projekte „Dainų daina“: išvysite grupę „Naujieji lietuviai“. Ar ši grupė taip pat atgimė?

Šio sekmadienio koncerte netrūko ir žavių pasisakymų... Kompozitorius Gintaras Reklaitis vieną senosios kartos atstovo dainą pavadins „perlu mėšlo krūvoje“. Na o kompozitorius Stanislavas Stavickis-Stano buvo šokiruotas, kai vyriškis atlikėjas skyrė jam dainą pavadinimu „Lūpytės“. Skandalingi pasisakymai ir netikėtos staigmenos „Dainų dainoje“ – jau šį sekmadienį 21 val per LRT. 

Vedėjai Beata Tiškevič ir Arūnas Valinskas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...