captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pinigų karta“ – nauju laiku

Jūsų ir mūsų pinigus skaičiuojanti „Pinigų karta“ – nuo balandžio 2 dienos smagiais ketvirtadieniais 19:30. Šioje laidoje apie ekonomiką klausinėsime moksleivius, studentus, žmones gatvėje, ekonomistus, specialistus ir Seimo narius. Algimantas Salamakinas pasipiktins – „artistu mane laikote?“, o Birutė Vėsaitė smagiai nustebs – „jūs manęs klausiate apie ekonomiką?“   . Šioje laidoje apie ekonomiką klausinėsime moksleivius, studentus, žmones gatvėje, ekonomistus, specialistus ir Seimo narius. Algimantas Salamakinas pasipiktins - "artistu mane laikote?", o Birutė Vėsaitė smagiai nustebs - "jūs manęs klausiate apie ekonomiką"? 

Jūsų ir mūsų pinigus skaičiuojanti „Pinigų karta“ – nuo balandžio 2 dienos smagiais ketvirtadieniais 19:30.

Šioje laidoje apie ekonomiką klausinėsime moksleivius, studentus, žmones gatvėje, ekonomistus, specialistus ir Seimo narius. Algimantas Salamakinas pasipiktins – „artistu mane laikote?“, o Birutė Vėsaitė smagiai nustebs – „jūs manęs klausiate apie ekonomiką?“ .Šioje laidoje apie ekonomiką klausinėsime moksleivius, studentus, žmones gatvėje, ekonomistus, specialistus ir Seimo narius. Algimantas Salamakinas pasipiktins - "artistu mane laikote?", o Birutė Vėsaitė smagiai nustebs - "jūs manęs klausiate apie ekonomiką"?  

Taip pat jūsų namuose ieškosime smulkiųjų pinigų graužikų, kurie smagiai apgraužia jūsų atostogas ir pirkinius, o naujasis Vilniaus meras atsakys į klausimą, kodėl šiame anonse mes visą laiką vartojame žodį „smagiai", kodėl jis pats smagus ir kada Vilnius bus dar smagesnis. 

Žiūrėkite „Pinigų kartą" ketvirtadienį 19:30 per LRT televiziją. Vedėjas Andrius Tapinas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...