captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: pavasaris – darbymetis seniausios pasaulyje profesijos atstovėms

Ar mūsų šalies vaikų globos įstaigos tinkamai paruošia žmogų visaverčiam savarankiškam gyvenimui?  Išmoko siūti, megzti, gaminti valgį, įgyti profesiją ir susirasti padorų darbą? Vieša paslaptis, jog dauguma pareigūnams šiandien įkliūvančių prostitučių – užaugusios būtent  vaikų namuose.   

Ar mūsų šalies vaikų globos įstaigos tinkamai paruošia žmogų visaverčiam savarankiškam gyvenimui?  Išmoko siūti, megzti, gaminti valgį, įgyti profesiją ir susirasti padorų darbą? Vieša paslaptis, jog dauguma pareigūnams šiandien įkliūvančių prostitučių – užaugusios būtent  vaikų namuose.  Apie tai, jog valstybės globojami vaikai tampa seniausios pasaulio profesijos darbininkais, prabilo ir šalies vadovė, Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Paskutinis atvejis itin šokiruoja: Viešvilės vaikų globos namuose – pedofilijos skandalas, kurio epicentre – globos namų direktorius.

Kita tema. Atėjus pavasariui, gamta bunda, žemė atgyja, oras prisipildo gamtos kvapų. Ne paslaptis, kad atšilę orai, pažadina ir ... aistrą. Tačiau prieš pasineriant į šiltojo sezono malonumus, medikai perspėja apie rimtus pavojus ir ragina nusimetus drabužius, nepamesti galvos. Pavasario privalumus klientų skaičiumi pajautė ir seniausios pasaulyje profesijos atstovės. Darbymetyje pričiuptos mergužėlės čiulba, kad saugosi nuo visų venerinių ligų, rūpinasi klientais, stropiai lankosi pas gydytojus. Kaip yra iš tiesų?

„Specialus tyrimas“ – apie nevaikiškus žaidimus su vaikais ir saldžias, bet sveikatai pavojingas nuodėmes. Antradienį, kovo 31 d., 21.30 val. per LRT televiziją. Vedėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...