captcha

Jūsų klausimas priimtas

Dokumentinis filmas „Jonas Paulius II Amerikoje. Suvienyti žemyną“ (John Paul II in America: Uniting a Continent). Premjera.

Popiežiaus Jono Pauliaus II kelionės į Ameriką paliko šio žemyno gyventojams neišdildomą įspūdį, susitikimai su juo atsimenami iki šiol. Šventojo Tėvo kelionė iš Argentinos į Aliaską įkvėpė minias žmonių, išugdė naują kartą, kuri net pakeitė istorijos eigą.   
Jonas Paulius II.
Jonas Paulius II.

Popiežiaus Jono Pauliaus II kelionės į Ameriką paliko šio žemyno gyventojams neišdildomą įspūdį, susitikimai su juo atsimenami iki šiol. Šventojo Tėvo kelionė iš Argentinos į Aliaską įkvėpė minias žmonių, išugdė naują kartą, kuri net pakeitė istorijos eigą. Su pagarba atsimenamas jo vaidmuo komunizmo žlugimo Rytų Europoje kovose, žygiai dėl žmogaus teisių ir religijos laisvės, kurie keitė Vakarų Europą. Filme kalbama ir apie lemtingą popiežiaus vaidmenį žlungant diktatūroms Čilėje, Haityje, Paragvajuje bei Brazilijoje. Nuo Pasaulio jaunimo dienų šventimo su milijonais susirinkusiųjų iki jo ganytojiškų apsilankymų Brazilijos favelose, nuo jo istorinio 1998 m. vizito Kuboje iki nenuilstamos gynybos už vietinių gyventojų teises. Apie to meto įvykius pasakoja popiežiaus bendražygiai ir tų susitikimų liudininkai. 

Dokumentinis filmas

JAV

2014

Režisierius: David Naglieri 

 John Paul II in America: Uniting a Continent
(2014) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...