captcha

Jūsų klausimas priimtas

Tarptautinė teatro diena – per LRT Kultūrą

LRT Kultūros kanalas kovo 27-osios, penktadienio, vakarą skiria Tarptautinei teatro dienai paminėti. 18.30 val. tiesiogiai iš Kauno muzikinio tetro bus transliuojama Auksinių scenos kryžių apdovanojimų teikimo iškilminga ceremonija. Vedėjai aktoriai Viktorija Streiča ir Ramūnas Šimukauskas.  
Auksinis scenos kryžius.
Auksinis scenos kryžius.

LRT Kultūros kanalas kovo 27-osios, penktadienio, vakarą skiria Tarptautinei teatro dienai paminėti.

18.30 val. tiesiogiai iš Kauno muzikinio tetro bus transliuojama Auksinių scenos kryžių apdovanojimų teikimo iškilminga ceremonija. Vedėjai aktoriai Viktorija Streiča ir Ramūnas Šimukauskas.

21.10 val. Margaritos Alper laida „Teatras“  apie nacionaliniame dramos teatre vieno garsiausių Europos režisierių iš Lenkijos –  Krystiano Lupos – statomą austrų dramaturgo T. Bernhardo pjesę „Didvyrių aikštė“.

21.55 val. dokumentinio filmo premjera. Ilgametis teatro, kino bei televizijos aktorius ir fotomeninkas Rimgaudas Karvelis keturis dešimtmečius rinko ir kaupė medžiagą apie vieną garsiausių Lietuvoje Jaunimo teatrą. Iš unikalių savo archyvų aktorius sukūrė dokumentinį filmą „Lietuvos valstybinio jaunimo teatro metraštis“. Ketvirtoji filmo dalis – apie teatro gyvavimo dešimtmetį nuo 1995-ųjų iki 2005-ųjų.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...