captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Dainų daina“: Stano prieš A. Kulikauską

Šiandien 17:45 val. LRT eteryje – 30 min. „Dainų dainos“ kompozitorių kūrybinių kančių. Išvysite jaunosios kartos kompozitorių Stano ir vyresniosios kartos atstovą Andrių Kulikauską.   
Stano.
Stano.

Šiandien 17:45 val. LRT eteryje – 30 min. „Dainų dainos“ kompozitorių kūrybinių kančių. Išvysite jaunosios kartos kompozitorių Stano ir vyresniosios kartos atstovą Andrių Kulikauską. Kompozitoriai rinksis dainas ateinančio šeštadienio „Dainų dainai“.

Jiems talkins žinomi atlikėjai. Svečiuose pas Stano – dainininkai Atlanta ir Justinas Lapatinskas. Stano Atlantą sutiko prieš 18 metų. Tada jai ir parašė pirmą dainą. Juokaudamas kompozitorius sakė, jog tada Elena atrodė kaip miško fėja, kuri svėrė tik 40 kg.... Dabar, po ilgo laiko ją pamatęs, džiaugiasi , jog ji jau „į žmogų panaši“. Justinas papasako, kaip Stano sugeba sukurti dainų tekstus per 5 minutes. Ir kaip Stano auklėja jaunąjį atlikėją... Visur nugali patirtis, porina jam.

Vyresniojo kompozitoriaus Andriaus Kulikausko kompanijoje šiandien Jokūbas Bareikis. Jie išsirinko žemaitišką dainą ir ją mokysis dainuoti... Apie sunkią dainuojamąją žemaičių kalbą, ir kaip Jobūbas jos mokinosi – vakare... 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...