captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: apie ką būtų „Kino pavasario“ sielos V. Ramaškienės bestseleris?

Vargu ar rastume bent vieną, nemėgstantį kino. Tačiau „Kino pavasario“ direktorė Vida Ramaškienė kinu svaigsta jau daugybę metų. „Prisimenu kaip pirmus filmus žiūrėdavome kaime, kai atveždavo juos rodyti sunkvežimiu. Vėliau kaimynai įsigijo televizorių, irgi vis eidavome žiūrėti. Mano pirmas matytas filmas buvo V. Žalakevičiaus“, – prisimena jau 20 metų „Kino pavasario“ festivaliui vadovaujanti moteris.  
„Kino pavasario“ direktorė Vida Ramaškienė. DELFI nuotr.
„Kino pavasario“ direktorė Vida Ramaškienė. DELFI nuotr.

Vargu ar rastume bent vieną, nemėgstantį kino. Tačiau „Kino pavasario“ direktorė Vida Ramaškienė kinu svaigsta jau daugybę metų. „Prisimenu kaip pirmus filmus žiūrėdavome kaime, kai atveždavo juos rodyti sunkvežimiu. Vėliau kaimynai įsigijo televizorių, irgi vis eidavome žiūrėti. Mano pirmas matytas filmas buvo V. Žalakevičiaus“, – prisimena jau 20 metų „Kino pavasario“ festivaliui vadovaujanti moteris. „Ko tik nebuvo, dabar galiu giliai įkvėpti“, – atsidūsta Vida, darbuotis festivalyje įkinkiusi ir visą savo šeimą ir iki šiol besistebinti vyro ištverme ir neketinimais ją išplėšti iš kino. „Kino pavasario“ istorija ir dabartis, raudonas kilimas ir žvaigždžių dulkės, pradžia ir kelias, nueitas net per du dešimtmečius, apie tai festivalio direktorė jau galėtų parašyti bestselerį. Tačiau kas ją labiausiai žavi kine ir ko reikia laukti artėjančiame festivalyje?

Ali Gadžijevas – azerbaidžanietiško kraujo turintis kulinaras, nebaigęs jokių profesinių mokslų, tačiau universitetus išėjęs kelionėse ir gerų Europos restoranų virtuvėse. Šiandien jis vadinamas, jei ne saldumynų karaliumi, tai bent jau desertų princu. Lietuvoje jis išgarsėjo kaip projekto „Virtuvės mitų griovėjai“ narys, tačiau garsioji eksperimentatorių su maistu trijulė iširo, o Ali kuria pasaką apie šokoladą. „Gero saldumyno ragavimo akimirka – labai intymi ir prilygsta ji orgazmui“, – tvirtina Ali ir išradinėja dviratį konditerijoje.

Kaip į būsimus išbandymus reaguoja Eurovizijos konkursui besiruošiantis Vaidas Baumila? Jam ir Monikai Linkytei prieš akis – didelis iššūkis ir dar didesni malonumai. Ir Vaidas prisimena visada mėgęs dėmesį ir norėdavęs būti jo centre. Tikrai nežinia kokią dėmesio dozę dainininkui pateiks dalyvavimas Eurovizijoje. „Man labai svarbi šeima“, – atvirai sako nacionalinio konkurso nugalėtojas, nuolatos sulaukiantis daugybės muzikos agentų dėmesio ir raginimų įsijungti į britiško miuziklo pasaulį. Tačiau Vaidas kol kas linkęs laikytis arčiau namų ir neslepia, jog siūlymų koncertuoti jam nestinga ir Lietuvoje. „Tikrai tai nebus sudegusio teatro artisto pasirodymas“, – šaiposi Vaidas, atremiantis kritiką dėl jo pasirodymo ir sėkmės Vienoje. Ir tikina, jog  muzikinio teatro magistras bei Guildfordo aktorinio meistriškumo studijos Britanijoje savo padarė. Tačiau dėl ko labiausiai jaudinasi dainininkas, duetu pasirodysiantis Eurovizijos konkurse? 

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...