captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Visu garsu“ – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui

„Daugelis žmonių yra priklausomi nuo kitų nuomonės. Tai bjauriausia priklausomybė. Jeigu žmogus suvokia save tik kaip kitų refleksiją – nežino kas jis yra. Visos drąsos pradžia – būti savimi“, – sako grupės „Antis“ lyderis Algirdas Kaušpėdas.
Laidos vedėjai Edvardas Šumila ir Gerūta Griniūtė.
Laidos vedėjai Edvardas Šumila ir Gerūta Griniūtė.

„Daugelis žmonių yra priklausomi nuo kitų nuomonės. Tai bjauriausia priklausomybė. Jeigu žmogus suvokia save tik kaip kitų refleksiją – nežino kas jis yra. Visos drąsos pradžia – būti savimi“, – sako grupės „Antis“ lyderis Algirdas Kaušpėdas. Apie visuomenės ir kiekvieno iš mūsų sąmonės laisvę – pokalbyje su Sąjūdžio šaukliu Algirdu Kaušpėdu bei jaunu nepriklausomos Lietuvos kūrėju, režisieriumi ir muziku Vidu Bareikiu.                                               

Kameros objektyve šįsyk – teatro erdvės: Nacionaliniame operos ir baleto teatre aidėjęs žymiojo Milano „Filharmonica della Scala“ orkestro koncertas, diriguojamas Christopho Eschenbacho, bei Valstybinio Vilniaus mažojo teatro 25-erių metų jubiliejuje skambėjusi kompozitoriaus Fausto Latėno muzika.

Domėsimės prasidedančiu V tarptautiniu J. S. Bacho festivaliu, kalbinsime W. A. Mozarto „Requiem“ detektyvą pasiryžusius išnarplioti lietuvių atlikėjus.

Studijoje gyvai – grupė „Skylė“ ir pianistas Richardas Banys.

Laidos vedėjai Edvardas Šumila ir Gerūta Griniūtė.

„Visu garsu“ – kovo 12 d., ketvirtadienį, 19.45 val. per LRT Kultūrą.

Laida kartojama sekmadienį 21.45 val.

https://www.facebook.com/visugarsu

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...