captcha

Jūsų klausimas priimtas

Premjera per LRT Kultūrą. „Pasaulio virtuvė“

„Pasaulio virtuvė“– dokumentinis filmas apie penkias moteris, kurios į Lietuvą atsikraustė iš skirtingų šalių skirtingais laikotarpiais ir dėl skirtingų priežasčių. Iš pirmo žvilgsnio šių moterų gyvenimo istorijos atrodo neįtikėtinos, bet geriau įsižiūrėjus ir įsiklausius, pasirodo, kad tai galėjo nutikti kiekvienam iš mūsų.

„Pasaulio virtuvė“– dokumentinis filmas apie penkias moteris, kurios į Lietuvą atsikraustė iš skirtingų šalių skirtingais laikotarpiais ir dėl skirtingų priežasčių. Iš pirmo žvilgsnio šių moterų gyvenimo istorijos atrodo neįtikėtinos, bet geriau įsižiūrėjus ir įsiklausius, pasirodo, kad tai galėjo nutikti kiekvienam iš mūsų. Iš ko „gaminame“ savo pasaulį, kurį vadiname namais? Iš lyties, amžiaus, odos spalvos, tautybės? O gal namais gali tapti bet kuri pasaulio vieta, kurioje randame atjautos,  įkvėpimo, meilės ir žmogiškumo?

Vienos iš filmo herojų, amerikietės Alicia Gian-Mačiulienės, lietuviai dažnai klausia, kodėl ji atsikraustė į Lietuvą. Argi ne Jungtinės Valstijos yra svajonių šalis? Alicia jiems visada atsako, kad viskas priklauso nuo to, kokios jūsų svajonės.

Ar Lietuva gali būti svajonių šalis? Režisierė Aistė Ptakauskė ieško atsakymo į šį klausimą filme „Pasaulio virtuvė“.

Dalyvauja: Alicia Gian-Mačiulienė, Aminat Saijeva, Božena Karvelienė, Marisa Leonavičienė, Keisha Laraine Ingram.

 

Režisierė: Aistė Ptakauskė

Lietuva, 2014

Trukmė: 70 min.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close