captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Prisikėlęs faras“ (Der letzte Bulle)

Mikas buvo kiečiausias 25-erių metų policininkas. Jo priemonės gal ir nebuvo pačios rafinuočiausios, bet užtat labai veiksmingos. Kai jam į galvą pataikė kulka ir jį ištiko koma, prabudo jis tik po daugelio metų... būdamas 42-ejų.

Mikas buvo kiečiausias 25-erių metų policininkas. Jo priemonės gal ir nebuvo pačios rafinuočiausios, bet užtat labai veiksmingos. Kai jam į galvą pataikė kulka ir jį ištiko koma, prabudo jis tik po daugelio metų... būdamas 42-ejų. Ir atsidūrė visiškai kitokiame pasaulyje.

Jį stebina ne tik naujos taisyklės, kuriomis turi vadovautis policininkai, – drastiškai pasikeitė moterų ir vyrų tarpusavio santykiai. Dabar policija priversta vadovautis griežtomis nuorodomis, nors gatvės tapo dar pavojingesnės. Technologinė raida – internetas, didžiulės duomenų bazės ir DNR pirštų atspaudų ėmimas – tik eilinė darbo diena. Jį stulbina ne vien pokyčiai darbe  – Mikas prarado šeimą. Nors jo žmona dabar turi naują mylimąjį, Mikas nori atkurti savo santykius su dukterim, bet jam sunku perprasti šiuolaikinį nepriklausomą gyvenimo būdą. Žodžiu, Mikas turi ne tik prisitaikyti prie sudėtingų pokyčių  profesiniame ir asmeniniame gyvenime, bet dar ir susekti jį pakišusius išdavikus...

 

Detektyvinis serialas

Vokietija

2009

N-7

Režisieriai: Sebastian Vigg, Michael Wenning, Sophie Allet-Coche ir kt.

Vaidina: Henning Baum, Maximilian Grill, Proschat Madani, Robert Lohr, Helmfried von Lüttichau, Tatjana Clasing

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...