captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: kaip šiandien gyvena teta Beta?

Televizijos veidas, radijo balsas ir mieloji teta Beta. Taip dažniausiai pavadinama Bernadeta Lukošiūtė, su kurios pasakomis ir viktorinomis užaugo ne viena vaikų karta. Antrą kartą į tą pačią upę arba, kitaip tariant, atgaivinti „Labanaktuką“. Tokios misijos ėmėsi Bernadeta, apsivertusi knygomis ir vaikų literatūra. Galvojate, labai lengva pasiruošti vaikų auditorijai?  
Bernadeta Lukošiūtė.  K.Čachovskio nuotr.
Bernadeta Lukošiūtė. K.Čachovskio nuotr.

Televizijos veidas, radijo balsas ir mieloji teta Beta. Taip dažniausiai pavadinama Bernadeta Lukošiūtė, su kurios pasakomis ir viktorinomis užaugo ne viena vaikų karta. Antrą kartą į tą pačią upę arba, kitaip tariant, atgaivinti „Labanaktuką“. Tokios misijos ėmėsi Bernadeta, apsivertusi knygomis ir vaikų literatūra. Galvojate, labai lengva pasiruošti vaikų auditorijai? Klausimas, į kurį puikioji diktorė bei  laidų vedėja turi įdomių atsakymų ir neslepia visos tiesos apie dabartį ir praeitį, apie savo pačios gyvenimą ir per jį susikrautus turtus.

Kaip į moteris žvelgia žinomas plastinės rekonstrukcijos chirurgijos specialistas Renaldas Vaičiūnas? Per 30 metų skalpeliu grąžinantis ir jauninantis savo pacientus, chirurgas neslepia, jog jis labiausiai geidžiamas tarp moterų. Tačiau ar grožio specialistas nesusirgo profesine liga ir į kiekvieną sutiktą moterį žiūri tarsi jos veide ieškotų – ką gi jai vertėtų pagražinti.  „Jei taip vertinčiau, jau seniai būčiau metęs darbą“, – neslepia mikrochirurgas, pripažįstantis, jog plastinė chirurgija išgyvena naujus laikus. Ir dabar stebuklai daromi net be operacinio stalo. Tačiau gydytojas pastebi, jog mados keičiasi, o moterys – ne. Ką jos dažniausiai pageidauja gražinti ir kaip pacientus veikia mėnulio fazės?

Paprastai apibrėžti Aušros Haglund gyvenimą – reikalas gana sudėtingas. Mat tik neseniai, sulaukusi 50 jubiliejaus, ji nutarė, jog laikas koncentruotis į vieną sritį ir mesti daugumą ankstesnių veiklų. Vedusi radijo laidas, gyvenusi Amerikoje ir Švedijoje, vadovavusi įmonėms, kūrusi interjerus ir rankines, šiandien ji gyvena naujoviškai. „Supratau, jog nebenoriu paskolų naštos, pamačiau, kad vaikams nėra svarbūs mano sukurti namai“, - atvirai pasakoja Aušra, pardavusi originaliai įrengtą savo būstą ir nutarusi pinigus investuoti į pomėgius. Kas atsitinka, kad kai žmogus atsisako daugumai būdingo pamato? 

„Stilius“ šeštadienį, kovo 7d., 19.30 val. Vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...