captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: kodėl pilnatis – tinkamiausias metas valyti organizmą?

Sigutis Jačėnas, labiausiai išgarsėjęs kaip televizijos loterijų vedėjas, pasakoja, jog viena garsi jo frazė persekioja  iki šiol. „Jau 15 metų to nebedarau“, – juokiasi  aktorius ir režisierius, ir pasakoja daug įdomių savo gyvenimo dalykų.  
Sigutis Jačėnas. G.Pilaičio nuotr.
Sigutis Jačėnas. G.Pilaičio nuotr.

Sigutis Jačėnas, labiausiai išgarsėjęs kaip televizijos loterijų vedėjas, pasakoja, jog viena garsi jo frazė persekioja  iki šiol. „Jau 15 metų to nebedarau“, – juokiasi  aktorius ir režisierius, ir pasakoja daug įdomių savo gyvenimo dalykų. „Nors manęs ir nesimato viešumoje, dirbu daug: kuriu įvairius projektus, vedu radijo laidas, renginius, užsiimu kompaktinių plokštelių leidyba“, – vardija Sigutis, devynerius metus gyvenantis  Klaipėdoje. Tačiau mažai kas žino, jog vieną iš „Keistuolių“ teatro įkūrėjų lydėjo net ilgi nedarbo metai. „Nedaug malonumo man suteikė posūkis į politiką“, – prisipažįsta aktorius, neslepiantis, jog būtent tas jo žingsnis pakenkė ir šeimai.

Bene žinomiausia žaliavalgystės pradininkė Lietuvoje Gražina Gum pastaruoju metu dažniau kalba apie mitybą, susijusią su organizmo valymu. „Tam nekliudo nei visavalgystė, nei vegetarizmas, o kiekvienas, besirūpinantis savo sveikata ir imunine sistema, turėtų galvoti, jog kūną verta sykiais apvalyti“, – sako Gražina, sukūrusi tūkstančius patiekalų receptų, kokteilių derinius ir sumaniusi sveikatinimo programas. Jos knygos graibstomos, o pati moteris neslepia atradusi mitybos raktą, išgelbėjo savo ir sūnaus sveikatą. „Buvo pavasaris, abu su sūnumi išėjome į laukus ir pradėjome rinkti įvairias žoles ir plakti koktelius. Nuo tada ėmėme skaičiuoti kitokį savo gyvenimo laiką, nors iki mitybos kaitos nuolatos abu sirgome“, – pasakoja Gražina Gum.  Nenuostabu, kad jos telefonas kasdien kaista nuo skambučių ir ji pati nuolatos atsakinėja į šimtus klausimų. Kokie klausimai keliami žinomai įmantrių patiekalų autorei ir kodėl ji sako, jog per pilnatį tinkamiausias laikas valyti organizmą?

Architektė Ona Januškevičiūtė savo profesiją vadina vyriška. Tad nenuostabu, kad pirmąkart statybų aikštelėje išvydę liauną trapią mergaičiukę su šalmu darbininkai skeptiškai susižvalgo. „Nieko, kai tenka taisyti broką, jų atsainumas greitai išgaruoja“, – juokiasi Ona.  Šios architektės credo yra toks: iš pradžių mes kuriame aplinką, o paskui ji formuoja mus. O netikėtas jos požiūris į statinius daug kam gali pasirodyti kontroversiškas. Kokias klaidas dažniausiai daro naujakuriai ir kodėl kodėl nereikėtų lengvabūdiškai griauti senų namų?

„Stilius“ – vasario 28d. 19.30 val. per LRT televiziją. Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...