captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Durys atsidaro“: kas Lietuvai atstovaus Venecijos bienalėje?

Venecija nuo Vilniaus nutolusi nei daug, nei mažai – pusantro tūkstančio kilometrų. Ir jei esate pasiruošę ją aplankyti, į planus įtraukite ir šiemet vykstančią Venecijos bienalę, kurioje Lietuvai atstovaus Dainiaus Liškevičiaus projektas.   
Dainiaus Liškevičiaus projektas „Muziejus“. LTMKS nuotr.
Dainiaus Liškevičiaus projektas „Muziejus“. LTMKS nuotr.

Venecija nuo Vilniaus nutolusi nei daug, nei mažai – pusantro tūkstančio kilometrų. Ir jei esate pasiruošę ją aplankyti, į planus įtraukite ir šiemet vykstančią Venecijos bienalę, kurioje Lietuvai atstovaus Dainiaus Liškevičiaus projektas. Tad jei pusantro tūkstančio kilometrų norite įveikti greitai, bet brangiai – kviečiame pradėti ieškoti bilietų, arba.. galite ir už dyką. Tik kelionę pradėti reikės tuoj pat.

Dar įsibėgėjant repeticijų maratonui aktorė Dalia Michelevičiūtė štai ką pasakę apie savo naują spektaklį: „Tai bus šviesus ir žaismingas spektaklis“. Dabar, kai įsigalėjo mirties kultūros ženklų klestėjimas, yra tiesiog būtina kalbėti apie gyvybės vertę, apie viltį, apie tai, kad mes turime saugoti vieni kitus, mylėti.

Yra tokia profesija, kurioje, rodos, visada būsi jaunas menininkas, nes, nesvarbu tau 7-eri, 27-eri ar 47-eri – tu vis dar pieši piešinėlius ir kuri istorijas. Ta profesija – animacija ir nors taip ją apibūdinę dabar galėtumėme pristatyti bet kokio amžiaus žmogų, vis dėlto – Meinardas Valkevičius – jaunas animatorius.
Prieš einant į knygų mugę, įsileiskite į savo namus šviesios į kultūros.... 

Vedėja Lolita Bytautaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...