captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Savaitė“: kuo baigsis šaltasis karas uždaromoje Ignalinos atominėje elektrinėje?

Tęsiasi šaltasis karas uždaromoje Ignalinos atominėje: branduolinio kuro saugyklų statytojai verčia kaltę Lietuvai, ji rodo į rangovo pusę, o Briuselis grasina.
Laidos vedėja Nemira Pumprickaitė.
Laidos vedėja Nemira Pumprickaitė.

Tęsiasi šaltasis karas uždaromoje Ignalinos atominėje: branduolinio kuro saugyklų statytojai verčia kaltę Lietuvai, ji rodo į rangovo pusę, o Briuselis grasina

KGB šmėkla kriminalinėje policijoje. Kaip Lietuva įvykdė savo pažadą apsisprendusiems pasitraukti iš KGB apsaugoti juos nuo moralinių ir juridinių persekiojimų?

Vėl rinkimai ir vėl KGB šmėkla. Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrui paskelbus kadrinių KGB darbuotojų sąrašus,  centro generalinė direktorė Teresė Birutė Burauskaitė šią savaitę pareiškė, jog Lietuvos kriminalinės policijos biuro vadovas Algirdas Matonis savo darbo biografijoje nutylėjo faktą, kad sovietmečiu ir nepriklausomybės atkūrimo pradžioje dirbo sovietų saugumui KGB. Policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis teigia, jog apie Algirdo Matonio darbą KGB buvo žinoma. Visoje šitoje istorijoje verta prisiminti ir 1990 metų kovo 27 dienos Aukščiausios Tarybos pareiškimą, kuriame KGB darbuotojai kviečiami nebendradarbiauti su sovietų saugumo tarnyba mainais už tai žadant jiems,  jog nepatirs nei moralinių, nei teisinių persekiojimų, o slaptų informatorių sąrašuose esančios jų pavardės niekada nebus oficialiai skelbiamos ar patvirtinamos, jeigu viešumon iškiltų kokiu kitu būdu. Ar pažadas buvo ištesėtas? Pokalbis su  Nepriklausomybės akto signataru, buvusiu Valstybės saugumo departamento vadovu Mečiu Laurinkumi. 

Jei balsavimas internetu progresyvu ir patogu, tai kodėl Seimas vis atmeta tokį įstatymą? Kas labiausiai nenori internetinio balsavimo ir kodėl?

„Savaitė” – solidu ir patikima. Sekmadienį, 20.45 val., iš karto po „Panoramos“.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close