captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Auksinis protas“: jauniausiai dalyvei prireikė tėvų leidimo

Burtų kauliukas į akis nežiūri. Taip galima apibūdinti likimo pokštą, kad atrenkant žaidėjus, į LRT „Auksinį protą” pateko keturiolikmetė moksleivė Gertrūda Briedytė, drąsiai metusi iššūkį penkiems suaugusiems.  

Burtų kauliukas į akis nežiūri. Taip galima apibūdinti likimo pokštą, kad atrenkant žaidėjus, į LRT „Auksinį protą” pateko keturiolikmetė moksleivė Gertrūda Briedytė, drąsiai metusi iššūkį penkiems suaugusiems.

Nustebusi dėl mergaitės amžiaus, „Auksinio proto” komanda kreipėsi į Gertrūdos tėvus dėl leidimo dalyvauti laidoje. Gavę raštišką sutikimą protų mūšio kūrėjai filmavimo metu sulaukė ir gausios palaikymo komandos.

Drąsiajai moksleivei buvo padaryta dar viena išimtis – žaidimo vedėjai Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas kilniai leido išsirinkti, kurio iš jųdviejų simbolinėje komandoje Gertrūda norėtų žaisti.

„Suprantu, kad renkatės pagal grožį, o dėl to jau galima ir pasiklysti”, – perskaitęs Gertrūdos Briedytės gyvenimo moto „Grožis reikalauja aukų”, nutarė A. Valinskas. Neilgai svarsčiusi mergaitė komandos vadu pasirinko Arūną, kuris šyptelėdamas pašiepė kolegą A. Tapiną: „Grožis nugalėjo!”

Jaunoji žaidėja žavisi ne tik protų kovomis, kelionėmis, šokiais – prieš metus Gertrūda pradėjo lankyti fechtavimo treniruotes ir prisipažino, kad šis sportas jai šiuo metu nustelbia viską. Tad jos komandos kolegos – 36 metų vilnietis programuotojas Vytautas Gudynas ir 26 metų verslininkas Artūras Kavaliauskas turi tikrai kovingai nusiteikusią komandos narę.

A. Tapino komandoje šį trečiadienį žaidžia sportišką laisvalaikį, visuomeninę veiklą ir savanoriavimą mėgstanti 23 metų studentė Greta Kezytė, 35 metų dėstytojas ir rinkodaros specialistas Saulius Kromalcas bei aktyviai Lietuvos ir pasaulio politika besidomintis 25 metų aviacijos srities darbuotojas Paulius Verpetinskas.

Saulius ir Paulius traukinio apiplėšimo neįvykdė, bet taškų prisiplėšė nemažai. Tiesa, tie taškai nelabai ką reiškė, nes šiame žaidime burtų kauliukas ridenosi išties nežiūrėdamas į akis, o likimas išvis nenuspėjamas, jei įsipainiojusi moteris.

Bus juoko, skėsčiojimo rankomis, dūsavimo, galvosūkių, užuominų, spėjimų, pratęsimų – žaidimas bus ilgas ir tikrai nenuobodus. Laimėtojas – nenuspėjamas iki pat paskutinės sekundės.

Intriguojantis „Auksinis protas” – trečiadienį 21.30 val. per LRT! 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close