captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: kodėl filmo „Amžinai stilingos“ režisierė L. Plioplytė nenori šeimos ir vaikų?

Pakeisti nusibodusį darbą ir žengti į kitokį gyvenimą svajojame dažnas.  Žurnalistė Algė Ramanauskienė su vyru Eligijumi įprastą kasdienybę aukštyn kojomis apvertė vienu kartu. „Mudu palikome savo darbus, užtikrintus atlyginimus ir išėjome su savo vizija į nežinią“, – sako Algė.  
Laidos vedėja Violeta Baublienė.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.

Pakeisti nusibodusį darbą ir žengti į kitokį gyvenimą svajojame dažnas.  Žurnalistė Algė Ramanauskienė su vyru Eligijumi įprastą kasdienybę aukštyn kojomis apvertė vienu kartu. „Mudu palikome savo darbus, užtikrintus atlyginimus ir išėjome su savo vizija į nežinią“, – sako Algė. Ir toje nežinioje radosi pirmasis Lietuvoje virtualus žurnalas „Lamų slėnis“. Ką teko aukoti ir ką laimėti, pasirinkus kitokį kelią?

Ne medikė, ne kulinarė, o – maisto tyrinėtoja. Būtent taip pristatoma ekonomikos mokslų daktarė Guoda Azguridienė. Kas sveika, o kas ne? Kas užaugina papildomus kilogramus ir kas juos tirpina?  Visa tai Guoda tyrinėja jau ne vienerius metus ir savo išvadas skelbia visiems. Jos knyga apie sveiką maistą  jau sulaukė stulbinamo populiarumo. Kodėl matematikės išsilavinimą turinti moteris pradėjo profesionaliai tyrinėti  mitybą ir kaip ji maistą ruošia pati?

Režisiere tapusi niujorkietė Lina Plioplytė per pusmetį tapo pripažinta visame pasaulyje. Su savo iš koto verčiančiu darbu „Amžinai stilingos“ apie Niujorko garbaus amžiaus puošeivas, Lina pakerėjo visas kino sales ir tikina labiausiai bijojusi savo dokumentinį darbą rodyti Lietuvoje. Kam to reikia, kas čia per nesąmonės? Būtent tokių atsiliepimų kūrėja tikėjosi savo namuose. O kaip išėjo iš tiesų? Ir kodėl vienos moterys nori puoštis, o kitos ne? Kokią tam įtaką turi Niujorkas ir kodėl Lina nepageidauja šeimos ir vaikų?

„Stilius“ su Violeta Baubliene – šeštadienį, vasario 7d. 19.30 val. per LRT televiziją. 

Laidos anonsas:

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...