captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto suktinis“: advokatės Vilijos Gražulytės duoklė gimtajai Varėnai – knyga apie ją

„O kas gi bus, kai mūs nebus...“ – šie žodžiai ant Vilijos Gražulytės kambario sienos visada versdavo susimąstyti, kad nesame amžini ir kad tai, kas vyksta dabar, bus praeitis. Praeitis, mokanti ateitį. Jūsų laukia įdomus pokalbis su naujos knygos „Senoji Varėna“ idėjos autore advokate Vilija Gražulyte.   
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.

„O kas gi bus, kai mūs nebus...“ – šie žodžiai ant Vilijos Gražulytės kambario sienos visada versdavo susimąstyti, kad nesame amžini ir kad tai, kas vyksta dabar, bus praeitis. Praeitis, mokanti ateitį. Jūsų laukia įdomus pokalbis su naujos knygos „Senoji Varėna“ idėjos autore advokate Vilija Gražulyte. Pokalbyje taip pat dalyvaus knygos sudarytojas Tomas Andrius Valuta ir kardiochirurgas prof. Giedrius Uždavinys.

Nacionalinio muziejaus LDK Valdovų rūmų rūsiuose vykstantys paskutiniai dr. Povilo Blaževičiaus vadovaujami archeologiniai kasinėjimai pateikė staigmenų. Šiuo metu archeologai darbuojasi prie atidengto viduramžių gynybinio griovio ir medinės tvoros. Gretimoje buvusioje perkasoje rastas kaulo apkalais ir augaliniais motyvais dekoruotas balnas, kamantai, kuoka, šluotos, tošinis indas ir net auksinis Vytauto laikus menantis žiedas.

Ir kaip visuomet, laidą „Ryto suktinis“ lydės muzika. Šį kartą ja dalysimės su grupe „Žalvarinis“.  

Savo pasiūlymus ir mintis surašykite ir atsiųskite mums el. pašto adresu norinkeviciute@gmail.com. 

Vedėja Zita Kelmickaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...