captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Delfinai ir žvaigždės“: unikalaus projekto pasaulinė premjera!

Tai jausmas, kuris sustabdo laiką. Tai emocijos kurių jie niekada nėra patyrę. Tai akimirkos, kurios pakeis jų gyvenimus. Jaudulys, draugystė ir meilė – unikaliame, pirmą kartą pasaulyje rengiamame delfinų projekte, kurį transliuoja LRT televizija.

Tai jausmas, kuris sustabdo laiką. Tai emocijos kurių jie niekada nėra patyrę. Tai akimirkos, kurios pakeis jų gyvenimus. Jaudulys, draugystė ir meilė – unikaliame, pirmą kartą pasaulyje rengiamame delfinų projekte, kurį transliuoja LRT televizija. 

Projekte savo jėgas su ypatingaisiais žinduoliais išmėgins krepšininkas Eurelijus Žukauskas, sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas, atlikėjos Liepa Mondeikaitė ir Rima Petrauskytė-Malašičevė, penkių vaikų mama Giedra Sadauskienė, choreografai Kristina Navickaitė-Tina ir Aurelijus Liškauskas bei „Žuvėdros“ šokėjas solistas Dmitrijus Popovas. Vėliau prie dalyvių prisijungs ir dainininkė Ingrida Kazlauskaitė.  

Renginį ves Marijus Žiedas ir Gabrielė Martirosianaitė. „Visi dalyviai jau gali jaustis nugalėtojais, nes jiems dovanojamas nuostabus laikas su delfinais. Šie ypatingi gyvūnai užburia bei dovanoja ypatingas emocijas, kurios, neabejoju, gali išgydyti ir kūną, ir sielą“, – sujaudinta kalbėjo tituluota gražuolė ir radijo laidų vedėja. 

„Aš noriu jus pasveikinti, kad atnešėte visiškai naują projektą į Lietuvos televiziją“,  – tokie buvo Vytenio Pauliukaičio žodžiai, sulaukus kvietimo tapti komisijos nariu unikaliame ir pasaulyje pirmą kartą pasaulyje organizuojamame renginyje „Delfinai ir žvaigždės“. „Delfinai, žinote, yra sena mano svajonė – o čia dar toks pasiūlymas! Aš labai laimingas“, – džiaugėsi režisierius, teisėjausiantis kartu su delfinų gydytoju Žilvinu Kleiva ir Lietuvos jūrų muziejaus direktore Olga Žaliene. 

Nei viena kita pasaulio šalis iki šiol neišdrįso imtis šio projekto įgyvendinimo, nors ispanų kompanijai „La Competencia“ priklausantis formatas visame pasaulyje sulaukia ypač daug dėmesio. „Jis pristatomas kaip sensacija visose didžiausiose pasaulio televizijų mugėse ir seminaruose – tai įpareigoja, nes akivaizdu, jog pasaulio profesionalios TV industrijos akys nuo šiol bus nukreiptos į LRT“, – komentavo L. Šeškus. 

Renginiuose pasirodysiantys delfinai taip pat dalyvauja ir specialiose reabilitacinėse programose – Lietuvoje jose dalyvavo jau 400 vaikų, dauguma jų – sergantys Dauno sindromu ar cerebriniu paralyžiumi, autistai. Delfinų terapija – vienintelė LR Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtina gyvūnų terapijos rūšis Lietuvoje – taikoma ir suaugusiems, sveikstantiems po komos ar kovojantiems su depresija. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...