captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: nori praturtėti – tapk namo bendrijos pirmininku

Kaip pavogti milijoną? Na gerai, šimtą tūkstančių. Reikia tapti namo pirmininku. Panevėžio daugiabučio gyventojai nustėro sužinoję, kad yra skolingi didžiules sumas šilumos ir vandens tiekėjams, o bendrijos sąskaitoje nebelikę 100 tūkstančių litų.  
Laidos vedėjas Daumantas Butkus.
Laidos vedėjas Daumantas Butkus.

„Laimingiems namams“ – skelbia vieno iš didžiųjų prekybos centrų šūkis. Vilnietė Vaida šiandien – labai laiminga. Tačiau ne dėl to, kad lankydavosi šio centro parduotuvėje. Laiminga, nes jos vaikas... išgyveno. Moteris pirko pieno mišinuką. Per vėlai paaiškėjo, jog produkto galiojimas buvo pasibaigęs prieš du mėnesius.  Mūsų tyrimas atskleidė, jog net žinodamas apie nelaimę, prekybos centras toliau prekiavo nuodais virstančiais, kūdikiams skirtais produktais.

Kita tema. Kaip pavogti milijoną? Na gerai, šimtą tūkstančių. Reikia tapti namo pirmininku. Panevėžio daugiabučio gyventojai nustėro sužinoję, kad yra skolingi didžiules sumas šilumos ir vandens tiekėjams, o bendrijos sąskaitoje nebelikę 100 tūkstančių litų. Gyventojai tikina, kad juos apvogė namo pirmininkė. Buvusi valdininkė ir bendrijos galva savo kaltės net neneigė, pažadėjo pinigus grąžinti. Tačiau netrukus pasipustė padus į užsienį. „Specialus tyrimas” atskleidžia schemą, vertą 100-o tūkstančių litų.

„Specialus tyrimas", antradienį, vasario 3 d.,  21.30 per LRT televiziją. Vedėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...