captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Tikri vyrai“: Žydrūnas Savickas nukovė draugus

„Maža to, kad vyrai atidengė ugnį iš lengvųjų ginklų, jie dar panaudojo granatsvaidį. Iš principo būtų taip: į pastatą įėjo savos pajėgos, tai aš jums dar ugnies. Taip neturėtų būti, reikia klausyt vado komandų. Jie to nepadarė, dėl to aš traktuoju taip, kad savi žudė savus“, – taip kariuomenės kapitonas Vaidas Žiogas apibūdino Žydrūno Savicko pasirodymą laidos „Tikri vyrai“ pratybose.  

„Maža to, kad vyrai atidengė ugnį iš lengvųjų ginklų, jie dar panaudojo granatsvaidį. Principe būtų taip: į pastatą įėjo savos pajėgos, tai aš jums dar ugnies. Taip neturėtų būti, reikia klausyt vado komandų. Jie to nepadarė, dėl to aš traktuoju taip, kad savi žudė savus“, – taip kariuomenės kapitonas Vaidas Žiogas apibūdino Žydrūno Savicko pasirodymą laidos „Tikri vyrai“ pratybose.

Stipriausias pasaulio žmogus kartu su kitais žymiais Lietuvos politikais bei pramogų pasaulio veikėjais jau vienuolika dienų gyvena ir treniruojasi Lietuvos kariuomenėje. Taktinių pratybų metu Ž. Savickas ir sunkiaatletis R. Vyšniauskas buvo atsakingi už granatsvaidį, tačiau su juo nesusitvarkė ir iššauti pavėlavo.

„Situacija buvo šiek tiek kitokia, negu planuota. Buvo planas pirma iššauti iš granatsvaidžio, bet kaip tyčia pirmasis šovinys užstrigo ir užtruko pakankamai ilgai, kol mes pasiruošėme šūviui. Mūsiškiai jau buvo pastate. Jeigu tai būtų tikras šūvis, tai būtų ne tik priešas sunaikintas, bet ir dalis mūsiškių“, – komentavo Ž. Savickas.

Visi tikrų vyrų nuotykiai treniruojantis Lietuvos kariuomenėje – jau šį ketvirtadienį, 19.40, per LRT.   

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...