captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gyvenimas“: dėl ko iš tiesų iširo grupė „Bavarija“?

Po beveik dešimtmečio tylos viena populiariausių visų laikų vaikinų grupių nutarė triukšmingai sugrįžti į didžiąsias scenas. Kas gali iš naujo sulipdyti kažkada, atrodytų, visiems laikams subyrėjusią „Bavariją“?  
„Bavarija”.
„Bavarija”.

Po beveik dešimtmečio tylos viena populiariausių visų laikų vaikinų grupių nutarė triukšmingai sugrįžti į didžiąsias scenas. Kas gali iš naujo sulipdyti kažkada, atrodytų, visiems laikams subyrėjusią „Bavariją“? 

Jau šį vakarą 19.40 val. LRT televizijos laidos „Gyvenimas“ žiūrovai sužinos visą tiesą apie tai, kaip 1996 metais uostamiestyje gimė „Bavarija“, kokiais honorarais savo šlovės metais mėgavosi populiarioji trijulė ir kodėl, būdami pačiame pakilime, jie nutarė išsiskirstyti.

„Prireikė laiko, kad galėčiau apie tai garsiai kalbėti. Momentas, kai supratau, kad „Bavarija“ byra, man prilygo lifto kritimo žemyn pojūčiui. Buvo be galo skaudu ir pikta“, – šį vakarą netikėtai prabils Juozas Liesis ir prisipažins, kad vienas kitam neišsakytų nemalonių žodžių liko iki dabar. Galbūt todėl ne vienerius metus jis nebendravo su kitu grupės dainininku Viliumi Tarasovu.

„Atėjo metas, kai norėjosi sulėtinti tempą, turėti bent vieną laisvą dieną per savaitę pailsėti ar susitikti su draugais, norėjosi šeimos, todėl kai kuriais atvejais mano tonas tapo griežtas“, – laidoje kalbės Vilius Tarasovas, kuris, nutilus „Bavarijai“, sulaukė bene daugiausiai kaltinimų dėl to.

Tuo tarpu Deivydas Zvonkus pabrėš, kad po dešimtmetį trukusios sėkmės ant scenos, neįsivaizduojamo gyvenimo tempo ir prasidėjusių tarpusavio nesutarimų pauzės būtinai reikėjo. „Mūsų dainos buvo tiek įstrigusios galvoje, kad darėsi bloga, be to, ir vienas kitam jau buvome nusibodę“ , – sako D. Zvonkus.

Laidos „Gyvenimas“ kūrėjai savo žiūrovams parodys ne tik itin atvirus garsiosios trijulės interviu apie „Bavariją“, asmenines dramas, bet ir į dienos šviesą ištrauks ir unikalius archyvinius kadrus, kur, keldami šampano taures, klaipėdiečių dainas traukia mūsų prezidentai su šeimomis, politikos ir verslo elitas. 

Visa tiesa apie „Bavarijos“ kelionę į lietuvišką pramogų pasaulio olimpą, netikėtą ir dešimtmetį trukusią tylą bei ilgai lauktą sugrįžimą – laidoje „Gyvenimas“ su Edvardu Žičkumi jau šį vakarą 19.40 val. per LRT televiziją.

Laidos anonsas:

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...