captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: baltarusių bagaže – kiaulių maru užkrėsta mėsa

Prie Vingrių baro spardytas ir nuo sužeidimų miręs žinomas kompozitorius Tomas Dabrovolskis. Turgaus gatvėje per konfliktą nudurtas jaunuolis. Žiaurių nelaimių buvo galima išvengti, jei Savivaldybė būtų tinkamai reagavusi į gyventojų skundus ir policijos rekomendacijas.  

Prie Vingrių baro spardytas ir nuo sužeidimų miręs žinomas kompozitorius Tomas Dabrovolskis. Turgaus gatvėje per konfliktą nudurtas jaunuolis. Žiaurių nelaimių buvo galima išvengti, jei Savivaldybė būtų tinkamai reagavusi į gyventojų skundus ir policijos rekomendacijas. Kas būtų, jeigu būtų – beprasmės spekuliacijos. Tačiau kodėl pagarsėjusios landynės, nusikaltimų traukos centrai, arba, mirties taškai, veikia iki šiol? Klausimas, kurio negalime neužduoti.

Kita tema. Ar valgytumėte dešrą, užkrėstą kiaulių maru? Baltarusiai – mielai valgo ir dar atveža lauktuvių artimiesiems Lietuvoje. Valstybinės Maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai, kartu su pasienio ir muitinės kontrolės pareigūnais šiomis dienomis itin griežtai krato atvykėlių iš Baltarusijos bagažą. Atiminėja dešrą.

Vedėjas Daumantas Butkus.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close