captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: mįslinga mirtis Lazdijuose

Kai mįslingomis aplinkybėmis miršta visuomenėje žinomas asmuo, imamasi visų įmanomų priemonių mirties priežasčiai nustatyti. Tačiau naivu to tikėtis, jei mirtis ištinka asocialų, visuomenės užribyje atsidūrusį asmenį.  
Laidos vedėjas Daumantas Butkus.
Laidos vedėjas Daumantas Butkus.

Kai mįslingomis aplinkybėmis miršta visuomenėje žinomas asmuo, imamasi visų įmanomų priemonių mirties priežasčiai nustatyti. Tačiau naivu to tikėtis, jei mirtis ištinka asocialų, visuomenės užribyje atsidūrusį asmenį. Bene baisiausiame Lazdijų name, „Bangladešu" vadinamame bendrabutyje keistomis aplinkybėmis nuo laiptų nukritusi Marina Matjošaitienė netrukus mirė ligoninėje. Nelaimė įvyko tarpušvenčiu, kuomet daugelis specialistų laiką leido prie šeimos stalo. Konstatavę, jog smarkiai sužalotos moters mirtis nebuvo smurtinė, per šventes budėję medikai apie įvykį policijai nepranešė.

Kita tema. Kiekvienas iš mūsų per metus vidutiniškai suvartojame apie 15,5 kilogramų augalinio aliejaus. Įvairiausių rūšių aliejus naudojame ne tik kaip maistą, bet ir kaip kosmetikos priemonę. Tačiau ar visada žinome ką pilame į keptuvę ar tepame ant veido? Nekokybiškas ar netinkamai vartojamas aliejus tampa pavojingas sveikatai. Štai vieno gamintojo moliūgų ir kanapių sėklų aliejuose buvo rasta vėžį sukelianti medžiaga – benzoapirenas. Kada skystasis auksas virsta nuodu?

„Specialus tyrimas" antradienį, 21.30 per LRT televiziją. Vedėjas Daumantas Butkus.  Vedėjas Daumantas Butkus

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...