captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kaimo akademija“

Kai kaimynų soduose šakos svyra nuo obuolių pradedame galvoti, ką padarėme ne taip, kad savame sode vaisiai ne tokie grąžūs ir gausūs. Šiandien kalbėsimės su sodininkystės specialistais, kokiomis priemonėmis galima sukurti tobulą sodą ir užsiauginti išskirtinės kokybės vaisių.

Kai kaimynų soduose šakos svyra nuo obuolių pradedame galvoti, ką padarėme ne taip, kad savame sode vaisiai ne tokie grąžūs ir gausūs. Šiandien kalbėsimės su sodininkystės specialistais, kokiomis priemonėmis galima sukurti tobulą sodą ir užsiauginti išskirtinės kokybės vaisių. Su daktaru Nobertu Useliu vaikščiojome po sodą, kuris prižiūrimas laikantis tausojančios aplinką žemdirbystės taisyklių. Tai reiškia, kad medžiai netręšiami be saiko, minimaliai naudojama apsaugos priemonių nuo ligų ir kenkėjų.

Valdydamas per tūkstantį hektarų, Vytautas Zalieckas priverstas rizikas išdėstyti taip, kad net ir blogiausiais metais būtų iš kur gauti pajamų ūkinei veiklai. Dėl to jis per visus ūkininkavimo metus išvystė tris savo ūkio šakas: ekologinę augalininkystę –augina javus ir grikius, – miškininkystę ir kaimo turizmą. Ir nors toks verslo suskirstymas sumažina rinkos įtaką ir riziką, tačiau nuspręsdamas vienaip ar kitaip elgtis, kur investuoti, Vytautas labai gerai skaičiuoja ir pasveria visus „už“ ir „prieš“. Kita vertus, visada yra atsarginis variantas jei nepasiseks – kitos ūkio šakos.

„Kaimo akademiją“ žiūrėkite sekmadienį, 8.30 per LRT TELEVIZIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close