captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: apsukruoliai tris patalynės komplektus „prastumia“ už 5,5 tūkst. litų

Trys patalynės komplektai už penkis su puse tūkstančio litų. Prabangus pirkinys iš socialinių išmokų gyvenančiam žmogui, tačiau vardan žadamo stebuklo – juk pinigų negaila. Stebuklas tikrai įvyko – tik ne toks, kokio tikėjosi neįgalus kaunietis Romualdas.  
Laidos vedėjas Daumantas Butkus.
Laidos vedėjas Daumantas Butkus.

Trys patalynės komplektai už penkis su puse tūkstančio litų. Prabangus pirkinys iš socialinių išmokų gyvenančiam žmogui, tačiau vardan žadamo stebuklo – juk pinigų negaila. Stebuklas tikrai įvyko – tik ne toks, kokio tikėjosi neįgalus kaunietis Romualdas. Brangi, vadinamosios „prezentacijos“ metu įsigyta patalynė jam pabrango beveik tris kartus, o vietoj žadėtos sveikatos į jo namus ėmė belstis antstoliai.

Kita tema. Algimantas Vincas Paulauskas su šeima gyvena Kauno savivaldybės skirtame socialiniame būste. Kaip dauguma tokių gyventojų, Paulauskas skęsta skolose savivaldybei. Tačiau vyro atvejis – unikalus. Nesusimoka jis ne dėl to, kad negali, bet nenori! Unikalus bendrijos pirmininko teisės aktų supratimas ir drama, padalinusi Kauno daugiabutį į dvi stovyklas.  

Vedėjas Daumantas Butkus.      

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...