captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Elito kine“ – detektyvas „Smulkus nusikaltimas” (Micro eglima / Small Crime)

Mažoje Egėjo jūros skalaujamoje Graikijos saloje nevyksta nieko ypatingo. Vietos gyventojai vieni kitus pažįsta kaip nuluptus, čia niekas neturi jokių paslapčių. Policininkas Leonidas nuobodžiauja ir beveik neturi progų panaudoti savo profesinius įgūdžius.

Mažoje Egėjo jūros skalaujamoje Graikijos saloje nevyksta nieko ypatingo. Vietos gyventojai vieni kitus pažįsta kaip nuluptus, čia niekas neturi jokių paslapčių. Policininkas Leonidas nuobodžiauja ir beveik neturi progų panaudoti savo profesinius įgūdžius. Ramaus gyvenimo tėkmę nutraukia uolos papėdėje aptiktas alkoholiko Zacharijo lavonas. Kruopštus ir pareigingas Leonidas pradeda narplioti painų nusikaltimą, kuris nėra jau toks smulkus ir nekaltas. Jis atidžiai peržiūri įkalčius, sudėlioja galimų įvykių grandinę, išklauso liudininkų parodymus, kurie tik dar labiau viską sujaukia, nes kiekvienas apie Zacharijo mirtį turi savo nuomonę.

Vulkaninės kilmės salų archipelage Santorine nufilmuoto hičkokiško detektyvo privalumas – autentiška vieta, garantuojanti nuostabius gamtos vaizdus ir unikalią mažos bendruomenės atmosferą su vietiniais žmonėmis, mielais asiliukais, ožiais ir kitais gyvūnais, gurmaniškais valgiais, folklorine muzika, tradicijomis bei papročiais.

Detektyvas

Kipras, Graikija, Vokietija

2008

N-7

Režisierius: Christos Georgiou

Vaidina: Aris Servetalis, Viki Papadopoulou, Antonis Katsaris, Rania Oikonomidou, Evangelia Adreadaki, Arto Apartian, Panagiotis Benekos, Evgenia Dimitropoulou, Dimitris Drosos

 Mikro eglima
(2008) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...