captcha

Jūsų klausimas priimtas

Gera pasaulio muzika. Koncertuoja Estas Tonne

Ukrainoje gimęs gitaros virtuozas Estas Tonne savęs netapatina nei su viena tauta – save jis laiko pasaulio piliečiu. Ir ne veltui, nes jo kūryba savo turtingumu apima dešimtis skirtingų kultūrų, o pati muzika atlikėjui yra tapusi jo sielos namais.
Gitaros virtuozas Estas Tonne.
Gitaros virtuozas Estas Tonne.

Ukrainoje gimęs gitaros virtuozas Estas Tonne savęs netapatina nei su viena tauta – save jis laiko pasaulio piliečiu. Ir ne veltui, nes jo kūryba savo turtingumu apima dešimtis skirtingų kultūrų, o pati muzika atlikėjui yra tapusi jo sielos namais. Grojimas gitara Estui Tonne – tai praktika, kurią tiksliau yra lyginti su gitaros jogos sąvoka nei su profesionaliu amatu.

Estas Tonne kūryboje beveik nepastebimai vienas į kitą suplaukia daugybė muzikos stilių, dovanojančių vis naujas harmoningas staigmenas. Unikalaus skambesio kūriniuose atsispindi klasikinės gitaros struktūros, flamenko technikos, čigoniškos, lotynų melodijos ir net elektroninės muzikos elementai.

Reka Fodor – Rumunijos daininkė, šokėja ir perkusionistė. Atlikėja yra dainavusi žymiausiose Rumunijos folkloro grupėse, šokusi Hargita National Folkdance grupėje. Buvo pagrindinė vokalistė džiazo - funk grupėje „Jedam". Ilgus metus koncertavo su Latino muzikos grupėmis.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...