captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos tūkstantmečio vaikai“. Šeštokų II-as pusfinalis

Šį penktadienį „Tūkstantmečio vaikų“ pusfinalyje antrąkart susirungs gudriausi šeštokai. Laidos svečias  aktorius Aidas Giniotis turi paruošęs krūvą provokuojančių, bet labai linksmų klausimų.  Pavyzdžiui, ką reiškia  žodis „tragedija“?  Ožių daina? Tiesa tai ar melas? Dvylikai pusfinalininkų teks gerokai palaužyti galvas ir įminti keistuolio Aido Giniočio jiems parengtas užduotis.  Tarp teisingų ir neteisingų atsakymų įsitaisys ir aktoriaus nuolatinė draugė varna Albertina.
Laidos vedėjai Andrius Rožickas ir Dominykas Vaitiekūnas.
Laidos vedėjai Andrius Rožickas ir Dominykas Vaitiekūnas.

Šį penktadienį „Tūkstantmečio vaikų“ pusfinalyje antrąkart susirungs gudriausi šeštokai. Laidos svečias  aktorius Aidas Giniotis turi paruošęs krūvą provokuojančių, bet labai linksmų klausimų.  Pavyzdžiui, ką reiškia  žodis „tragedija“?  Ožių daina? Tiesa tai ar melas? Dvylikai pusfinalininkų teks gerokai palaužyti galvas ir įminti keistuolio Aido Giniočio jiems parengtas užduotis. Tarp teisingų ir neteisingų atsakymų įsitaisys ir aktoriaus nuolatinė draugė varna Albertina.

Jolanta Bliuj iš „Nuotykių akademijos“ moksleivius egzaminuos su Ester ir Pinto. Kas jie tokie, sibiriniai haskiai, malamutai, o gal laikos?  Ar gudragalviai Lietuvos šeštokai taip pat gerai, kaip ir matematines formules prisimena ir šunų veisles, pamatysime jau greitai.

Į studiją atskubės net  medicinos specialistas. Gal kas nualpo, įtampos neišlaikęs? Laimei, tai tik  dar keletas klausimų pusfinalio dalyviams – praktinių ir labai naudingų.

Laidos klausimai slepia ir vieną žinomiausių Lietuvos atlikėjų Andrių Mamontovą.  Tiesa, neilgai, nes LRT rungiasi tik sumaniausi šeštokai, tad jiems išspręsti painius galvosūkius – tai lyg voverei riešutus išgliaudyti.

Žinių konkursas „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“  – jau šį penktadienį 18:45 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Laidą veda Andrius Rožickas ir Dominykas Vaitiekūnas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...