captcha

Jūsų klausimas priimtas

Asmik Grigorian: „Esu pelniusi tokį statusą, kai galiu rinktis viską”

„95 procentus laiko praleidžiu užsienyje, dalyvaudama įvairių teatrų pastatymuose. Bet, kol sūnus lanko mokyklą Vilniuje, čia dar ilgai bus mano namai”, – LRT laidai „Gyvenimas” prisipažino operos solistė Asmik Grigorian.  
Operos solistė Asmik Grigorian.
Operos solistė Asmik Grigorian.

„95 procentus laiko praleidžiu užsienyje, dalyvaudama įvairių teatrų pastatymuose. Bet, kol sūnus lanko mokyklą Vilniuje, čia dar ilgai bus mano namai”, – LRT laidai „Gyvenimas” prisipažino operos solistė Asmik Grigorian.

Viena, Stokholmas, Berlynas, Sankt Peterburgas – tai tik keli miestai, kuriuose 33–ejų Juoduoju scenos jazminu vadinama dainininkė pabuvojo pastaruoju metu. Jos gyvenimas – nesibaigianti trumpam išnuomotų butų ir viešbučių virtinė. Ir tai Asmik patinka. „Gali mėtyti viską kur papuola, nes vis tiek kasdien sutvarko kambarį”, – pokštavo A. Grigorian.

Nesmagu tik tai, kad visas jos gyvenimas turi tilpti į 20 pagrindinio ir 8 rankinio bagažo kilogramus, o moteriai tai nėra lengva. „Svajoju, kad kada nors galėčiau keliauti tik su rankine – naujoje vietoje nusiperku viską, ko reikia, panešioju ir išvažiuodama palieku. Nes lagaminai tikrai labai vargina. Šiemet visi butai, kuriuose gyvenau, buvo penktame aukšte – be lifto!” – pasakojo smulkutė moteris. 

Šį kartą operos žvaigždė grįžo vos kelioms savaitėms – didžiulio pasisekimo sulaukusiame G. Verdi operos „Trubadūras” pastatyme ji atliko Leonoros vaidmenį. Netrukus po premjerinių spektaklių vėl išvažiuos ir į Vilnių grįš tik kovą, kai Kongresų rūmuose vėl atgims Dalios Ibelhauptaitės režisuoto spektaklio aistros. 

„Toks gyvenimo tempas – beprotiškas. Kelerius pastaruosius metus stengiuosi sąmoningai jį mažinti, bet spektakliai suplanuoti iki 2018–ųjų. Vis dėlto žinau, kad atėjo laikas, kai turiu  žengti žingsnį į viršų – keisti agentą ir dainuoti kituose, aukštesnės kategorijos teatruose. Tačiau vis delsiu. Esu labai prieraiši ir ištikima, sunkiai atsisveikinu su žmonėmis, su kuriais dirbau kelis pastaruosius metus. Be to, dabar išgyvenu nuostabų laiką, nes esu pelniusi tokį statusą, kai galiu rinktis pastatymus, režisierius, partnerius – viską! – džiaugėsi A. Grigorian.

Paklausta, ko labiausiai pasiilgsta, dainininkė nė akimirkos nedvejojusi ištarė: „Vaiko!” Ilgesys toks stiprus, kad kaskart, radusi tinkamų skrydžių, Asmik bent kelioms valandoms grįžta į Vilnių pasimatyti su sūnumi. 

Jau šį vakarą, 18.50 val. LRT laidoje „Gyvenimas” operos žvaigždė Asmik Grigorian atvirai papasakos apie vaikystės traumą, skyrybas su vyru ir tai, kodėl buvo priversta rinktis gyvenimą toli nuo savo vaiko.

Laidos anonsas:

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...