captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: partrenki žmogų, numeti mirti garaže – gauni 4 metus kalėjimo

Kelių gaidelio išdaiga, partrenktas žmogus, bandymas paslėpti nusikaltimą paliekant dar gyvą auką sušalti garaže. Tai – ne žmogžudystė, o eismo įvykis, už kurį skirta ketveri metai ir devyni mėnesiai nelaisvės.   

Kelių gaidelio išdaiga, partrenktas žmogus, bandymas paslėpti nusikaltimą paliekant dar gyvą auką sušalti garaže. Tai – ne žmogžudystė, o eismo įvykis, už kurį skirta ketveri metai ir devyni mėnesiai nelaisvės. Tiek atseikėta kelių gaideliui, mirtinai sužalojusiam niekuo dėtą žmogų, sugriovusiam garsios šeimos gyvenimą ir palikusiam daugybę neatsakytų klausimų.

Kita tema. Nuo prekyboje esančių nesaugių, pavojingų gaminių vartotoją saugo Valstybinė ne maisto produktų inspekcija. Institucijos kontrolieriai, ko gero, nespėja suktis! Tai maudymosi kostiumėlį, tai žibintuvėlį iš rinkos pašalina. O štai elektra krečiančios darbinės lempos, pavojingi naudoti įrankiai ar smarvę skleidžiantis elektrinis virdulys – lentynose lieka.

Abejotinas institucijos veiksmingumas ir nepatogūs klausimai valdininkams, laidoje „Specialus tyrimas" antradienį, gruodžio 9 dieną, 21.15 val. per LRT televiziją. Vedėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...