captcha

Jūsų klausimas priimtas

Britų istorinis mini serialas „Didieji lūkesčiai“ (Great Expectations). Premjera

Tris penktadienius iš eilės kviečiame žiūrėti naują Charleso Dickenso romano ekranizaciją – britų istorinį mini serialą „Didieji lūkesčiai“.  

Čarlzo Dikenso romano motyvais.

Našlaičio Pipo globėjai yra jo sesuo ir jos vyras kalvis. Kartą berniukas padeda pabėgusiam katorgininkui slėptis pelkėje. Netrukus bėglį sugauna, bet jis, įvertinęs vaiko gerumą, Pipo neišduoda. Dėdė jį supažindina su juo susidomėjusia, vaiduoklį primenančia pagyvenusia turtinga ledi, kuri labai susidomi Pipu. Panelė Havišam jau daug metų niekur nesirodo. Vaikigalį, kuris net kalbėti taisyklingai nemoka, ji supažindina su savo įdukra Estela ir moko gerų manierų, kurios pravers aukštuomenėje. O po penkerių metų pas Pipą ateina jos advokatas ir praneša, kad vienas geradarys pasirengęs sumokėti už jo kelionę, gyvenimą bei mokslus Londone. Pipas turi pradėti naują gyvenimą kaip tikras džentelmenas, o ne kalvio pagalbininkas. Ir kas tas geradarys, jis sužinos tik sulaukęs pilnametystės. 

Gruodžio 5, 12 ir 19 dienomis.

Didžioji Britanija

2011

N-7

Režisierius: Brian Kirk

Vaidina:  Douglas Booth, Gillian Anderson, Jack Roth, Ray Winstone, David Suchet, Paul Rhys, Mark Addy, Shaun Dooley, Harry Lloyd, Vanessa Kirby, Oscar Kennedy 

 Great Expectations
(2011) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...